FRP Oynarken tavsiye ettiğiniz bir grup varmı ;)

• WoD için darkwave ve türevleri de gidebilir sadece metal olması lazım değil...özellikle vampire oyunlarına...trip-hop olarak massive attack-angel denenebilir mesela gerilim dolu anlarda :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Feb 2008, 20:26
    Frp derken, bilgisayar frp lerinden mi bahsediyorsunuz anlamadım tam, zira ben frp oynarken müzik dinleyemem :D Çok oynamadım zaten ama, birbirinizi dinlerken bide araya müzik olmaz herhalde :D Ama cfrp oynarken genelde kataklysm, at the gates, vader filan dinliyorum, veya öyle dek geliyor :D

• masaüstü oynarken ben de dinlemekten hazzetmiyorum pek. diyaloglar mimikler kaçıyor sekteye uğruyor falan filan. pcde oynarken asla metalik şeyler dinleyemem. elektro riffi girdi mi atmosfer berbat olur kardeşim. neo-folk, dark ambient, dark wave, gothic dinlemek lazım pcde oynarken :)

• srock22 said...
    • User
    • 24 Jun 2008, 08:51
    genellikle blind guardian dinlernir şarkılarını bilen biliyo;) amon amarth gibi viking metal de dinlenebilir ama trivium da çok dinlediim olur

• Pegaeae said...
    • User
    • 31 Aug 2008, 21:24
    =) Blind Guardian demeyen yok gibi sanırım...bunların yanına;Omnia, Carved in stone,Eluveitie,Cruachan, Paganus, Ensiferum, Korpiklaani, Moonsorrow, Trollfest,Faun ..ahh Secret Garden unutmamak gerekir.

melodilerine göre hikaye seçimlerini açmaya gerek yok sanırım zaten DM sizi bir trolle aşık ediyorsa arkadan hemen trollfesten şahane bir parça geliyor..
    yada savaş alanında düştünüz hemen secret garden giriyor...hüzün dolu melodisiyle...

uh dm tam bir dici gibi =)

~Est Sularus Oth Mithas~
  • vampire(wod) için tiamat - cain (ki nitekim pc oyununda bi barda çalıyodu duyduğumda ağzım kulaklarıma vardı) ve moonspell şarkılar çok tatlı olabiliyo. Tabi forgotten realms yada dnd gibi konseptler için blin guardian dinlemek( hele hele oyunda Blind üyelerini npc bard lar yapıp bi handa çaldırmak çok eğlenceli olabiliyo. Ulver ve agalloch gibi melodik black metal grupları garip tatlar verebiliyo oyun oynarken. Lorena, black mores night veya enya, howard shore gibi gruplardan bahsetmeye gerek bile yok denedim çok güzel oluyo aman unutmadan summonig diyorum demakle de iyi ediyomuşum gibi bi his var içim de evet evet iyi ediyomuşum

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.