Ulubione pisoenki.

• herm_ said...
    • User
    • 17 May 2010, 19:31
    Pewnie i był czysty, jak był małym gówniarzem:D, no i mam nadzieję, że w pudle nie ćpa:P

My apocalypse - a to dlatego, gdyż iż jest całkiem fajna, po za tym możemy wsłuchiwać się w anielski głos Pana Radke (oczywiście ten nagrany studyjnie i kilka razy zmiksowany i zmasterowany). No, a tak w ogóle, to patrząc na nagrania z YT na żywca, jak Ronnie śpiewa tą piosnkę, wydawało mi się, że brakuje mu tchu i nie wyrabia, z resztą tak jest w większości kawałków, czyżby to przyczyna alkoholu i dragów, wcześniej zażytych?

• Behind the mask - bo mi się podoba , a już nie wiem co o niej napisać więc tyle ;D

• Steig said...
    • User
    • 18 May 2010, 10:06
    Wg mnie dalej ćpa... więzienie to nie przeszkoda ;]

Nie mam pojęcia jaką piosenkę teraz tutaj wpisać ;f niech będzie... On To The Next One

• Dragging Dead Bodies In Blue Bags Up Really Long Hills - wczoraj ją słuchałam i no jest fajna .

• Luqeye said...
    • User
    • 25 Jul 2010, 00:46
    Łoooo!

Situations, Not Good Enough..., There's No Sympathy for The Death, The Day I Left The Womb, The Ransom, My Apocalypse.

Za te bardzo szacuję Ronniego ;)

• Sincere_smile pisze:
    Ostatnio widziałam zdjęcie Ronnie'go jeszcze ze szkoły w takich krótkich włosach , jak fajnie tam wyglądał xD Taki jeszcze młodziutki był .

Gdzie ty te foto widziałaś? Daj linka. :)

• a propos:

a propos tematu, ulubione: My Apocalypse, The Day I Left The Womb, Situations, i There's No Sympathy For The Death

• Które lubię najbardziej? Zdecydowanie 'Not Good Enough For Truth In Cliche', 'Ashley', 'Friends and Alibis', 'Something' i oczywiście 'When I Go Out, I Want To Go Out On A Chariot of Fire' <3

• [Deleted user] said...
    • User
    • 29 Sep 2010, 11:39
    '' My apocalypse '' , '' Cella Door '' , '' situations ''

• [Deleted user] said...
    • User
    • 23 Sep 2011, 10:22
    My Apocalypse ,
    This War is Ours,
    Dragging Dead Bodies In Blue Bags Up Really Long Hills,
    As you're Falling down

a z tych nowszych zdecydowanie Gorgeous Nightmare ;)

• My Apocalypse, Situations, Gorgeous Nightmare, City Of Sin, Something <3

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.