Gasparilla Pirate Festival, Tampa Florida 2007

• ptm007 said...
    • User
    • 4 Nov 2007, 17:20

Gasparilla Pirate Festival, Tampa Florida 2007

Travis chyba zbiera do kupy ekipe Days of the New, czego potwierdzeniem moga byc koncerty tu i tam, wrzucam torrent do koncertu, ktory seeduje juz ponad miesiac.

Lista utworow:

1. Touch, Peel And Stand (okolo minuty ucietej)
    2. Shelf In The Room
    3. Dirty Road
    4. Weapon And The Wound
    5. Whimsical
    6. Perpetuate Rigorous Ghost
    7. The Downtown
    8. Die Born
    9. Provider

Torrent: http://zombtracker.the-zomb.com/details.php?id=17884 (strona wymaga rejestracji, ale chyba warto :P)

Glownie seeduje ostatnio tylko kiedy jestem w pracy, ten tydzien bede seedowal w nocy i nad ranem.

• aAdZiu said...
    • User
    • 4 Nov 2007, 19:15
    Swietnie, cholernie cieszy wiesc o reaktywacji, daje nadzieje na jakis nowy album... I nawet otrzymany przed 10 minutami wpierd*l nie jest w stanie oslabic radosci na ta wiadomosc :D

• aAdZiu said...
    • User
    • 8 Nov 2007, 07:42
    Za pozwoleniem, skompresowalbym ten koncert i wsadzil na demonoid? Wiecej ludzi mialoby do niego dostep. Jesli oczywiscie sie zgadzasz :)

• lepiej na jakiś server walnąć ;]

• aAdZiu said...
    • User
    • 9 Nov 2007, 22:43
    Taaa bo chcialbys sobie szybciej sciagnac? :P

• ptm007 said...
    • User
    • 11 Nov 2007, 03:11
    Jak sciagnales juz calosc to wrzucaj i rozsylaj dalej :D Ja tutaj nie mam nic do gadania jesli chodzi o zgode lub nie bo nie ja ten koncert nagralem a poza tym to miedzy utworami gdzies sie przewija napis - not for sale, only for free trade among fans ;D wiec upload gdzie tylko sie da o/

• ptm007 said...
    • User
    • 11 Nov 2007, 03:11
    sorki za double post, dostalem jakiegos laga i dwa razy poszlo :P

• aAdZiu said...
    • User
    • 11 Nov 2007, 23:52
    Spoko luz, ale tak sie zlozylo ze Demonoid dzis wlasnie padl i to chyba na amen :/

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.