Najlepsze kawałki Daft Punk?

• Najlepsze kawałki Daft Punk?

Jakie kawałki najbardziej przypadły wam do gustu ;)?

• axenon said...
    • User
    • 21 Mar 2010, 15:03
    Ja najbardziej lubię kawałek Revolution 909, taki świetny klubowy mix :) A jeśli chodzi o kawałki lirycznie to najbardziej lubię One More Time i Face to Face :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 5 Apr 2010, 10:56
    Mi natomiast Robot Rock. uwielbiam to. :) a tak to jeszcze Harde Better Faster Stronger i Aerodynamic.

• axenon said...
    • User
    • 6 Apr 2010, 14:06
    Robot Rock również jest świetne :) Taki całkowicie nowe brzmienie, rodzaj brzmienia nadszedł wraz z ich ostatnia płytką. Z tej płyty lubię również utwór Television Rules the Nation :)

• axenon said...
    • User
    • 6 Apr 2010, 14:07
    Wie ktoś coś może o jakiejś nowej płytce Daftów ? ; >

• stiffu said...
    • User
    • 5 May 2010, 15:42
    moim ulubionym kawałkiem jest oczywiście One More Time . Klasyk , którego pokochałem od pierwszego wejrzenia ,
    Na temat nowej płytki nie ma nic , chłopaki chyba dalej męczą soundtrack do "Tron Legacy" .

• axenon said...
    • User
    • 18 May 2010, 18:18
    Chciałbym go dorwać ; ) A One More Time jest świetne, jeden z najlepszych utworów (moim zdaniem). Fajnie by sie skakało do niego :P Ponoć Dafci mają zajrzeć do Polski na OpenER Festival ; ) Jak będą to jadę xD

• najlepsze jest oczywiscie robot rock z swoim mega teledyskiem! ale technologic ma rowniez u mnie niezłe chody :P

-mamo on mi zabrał zabawkę!!

-nie płacz, dobrze ci tak... jesteś chujem.
  • Mi najbardzeij podchdzi ,,Da Funk'' i ,,Around The World''. Klipy są świetne :D

• Ja osobiście przepadam za One More Time, Digital Love, Around The World czy Robot Rock.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.