• Black metal

Poslouchal/poslouchá někdo něco z tohodle žánru?
    Já ano,ale už jen okrajově ale některé věci sem si dost oblíbil.Pište názory,postřehy vše co vás napadne ať je o čem diskutovat :))

• Poslouchám to pramálo, jak řekl stana, nevěřím mu, ale jako všude jsou kapely dobrý a špatný, jednoduché:-)
    Jediná, kterou mám rád, je Anorexia Nervosa. Žádná jiná mě zatím nezaujala:-P

STULTUM EST TIMERE, QUOD VITARI NON POTEST
  • Já dřív neposlouchal pomalu nic jinýho,ale časem mě to začalo nudit.třeba si najdeš cestičku i k jiným BM kapelám :)

• Ufan said...
    • User
    • 13 Feb 2007, 21:43
    ja posloucham vsechno mozny, vcetne BM, i kdyz muj hlavni zaber to rozhodne neni... par kapel?

Belphegor, Behemoth, Amok Vedar, stary Dark Funeral, z ceskych luhu a haju samozrejme Master's Hammer nebo Stíny Plamenů... (posledni 2 spise pro svoji textovou originalitu nez hudebni prinos)

jestli neco muzu doporucit, tak Demigod - to uz ani neni black, spis famozne hranej technickej death s obcasnym blackovym zabarvenim :)

ZOLTAN!^^
  • Jojo driv sem poslouchal celkem dost. Behemoth jsou vyborna kapela stejne jako Belphegor.
    Taky me vzal ze zidle Anaal Natrakh BRuuTAL NECRO :D

• nikdy jsem neposlouchal od rana do vecera black metal jen tak kdyz jsem mel chut. obcas si dam gorgoroth- destroyer nebo belphegor- lucifer incestus a to je asi z meho blackoveho svtea vse :D

• A co nějaký suicide/depressive blacky? např.Nyktalgia,Sterbend,Kältetod atd...

• Ufan said...
    • User
    • 14 Feb 2007, 19:30
    ja jsem od prirody optimista :D

ZOLTAN!^^
    • Czornyj said...
    • User
    • 14 Feb 2007, 19:51
    jojo depresivni blacky muzu... sice v BM nejedu tolik jako predtim ale proste je to kult. Kapely jako Arckanum, Immortal Hammer, Maniac Butcher (a ostatni projekty a kapely kolem žatce) Astrofaes, Make a Change...Kill Yourself a mnoho dalsich si rad poselchnu

• Ostna said...
    • User
    • 14 Feb 2007, 23:38
    Hlavně když už Nargaroth, 1349, staré covenant :-) i když vesměs dobrý black si poslechnu ... ale spíš syrovější.

• stana said...
    • User
    • 15 Feb 2007, 06:18
    Někdy poslechnu Enochian Crescent, Unveiled a... to je tak všechno :D dřív sem ho poslouchal dost často, ale takovej ten punkovej - burzum, darkthrone.. Ještě že jsem z toho vyrostl :-)

Jesus can't play the music 'cause he's nailed to the cross!
    • Ufan said...
    • User
    • 15 Feb 2007, 13:12
    Maniac Butcher mam doma jedno album, ale snad nikdy jsem si to nepustil cely :) je celkem zajimave, ze jeste nikdo nezminil Immortal (v lete budou na WOA) ...

ZOLTAN!^^
  • Ufan said:
    Maniac Butcher mam doma jedno album, ale snad nikdy jsem si to nepustil cely :) je celkem zajimave, ze jeste nikdo nezminil Immortal (v lete budou na WOA) ...

Maniac Butcher je dobrá věc a Immortal samozřejmě taky.jejich nejlepší deska podle mě je "Blizzard beast".

• Ufan said...
    • User
    • 15 Feb 2007, 19:28
    me se asi nejvic libi "At the Heart of Winter" a pak "Sons of the Northern Darkness", ale uz jsem to dlouho neslysel, asi to dneska zahrnu do playlistu :)

btw. ted si tak rikam, tvuj avatar mas asi puvod v klipu od Dying Fetus - Kill your Mother, Rape your Dog, co? :D nekde to tu mam, to je skvely :) jen nevim jestli to je opravdu original :D

ZOLTAN!^^
  • Ufan said:
    me se asi nejvic libi "At the Heart of Winter" a pak "Sons of the Northern Darkness", ale uz jsem to dlouho neslysel, asi to dneska zahrnu do playlistu :)

btw. ted si tak rikam, tvuj avatar mas asi puvod v klipu od Dying Fetus - Kill your Mother, Rape your Dog, co? :D nekde to tu mam, to je skvely :) jen nevim jestli to je opravdu original :D

To já taky nevim...ale ta myš v tom klipu si to dává :-D

• Ali-eN said...
    • User
    • 16 Feb 2007, 17:11
    Sem tam mam naladu na nejakou cernotu, ale spis vyjmecne. Libi se mi Marduk, Dark Throne(jenom Goatlord)a ROOT(jenom Zjeveni).

id, crc, uin, uid, user, userid, user_id, username, member, ulogin,
    session, account, uname, login, email, webuser, login, logon, upass, password, pass, pw, pwd, passwd
  • A co kultovní Burzum?

• Ali-eN said...
    • User
    • 17 Feb 2007, 13:02
    prachmatik said:
    A co kultovní Burzum?

Jestli se nekomu libi Burzum, tak mu to preju. Nejsem asi dostatecne hudebne vyspely abych to pobral.. :D

session, account, uname, login, email, webuser, login, logon, upass, password, pass, pw, pwd, passwd
  • Ali-eN said:
    prachmatik said:
    A co kultovní Burzum?

Jestli se nekomu libi Burzum, tak mu to preju. Nejsem asi dostatecne hudebne vyspely abych to pobral.. :D

Mě se Burzum líbí a hudebně se cejtím vyspělý tak akorát abych věděl co se mi líbí a co ne :) a Burzum se buť líbí nebo ne..

• Ali-eN said...
    • User
    • 17 Feb 2007, 19:25
    Jo no, nezavrhuju zadny zanr (snad krome popu, country, dechovky a cimbalovky, house a prihrateho hiphopu), ale Burzum me neoslovilo, ackoliv Varg Vikernes je zajimava persona.

• otylka said...
    • User
    • 20 Feb 2007, 12:42

belphegor

tuhle mám hodně rád BM mám taky velice rád hlavně kapelky typu Anaal Nathrakh ...

• BM

Myslím, že Dark Funeral nikoho nemůžou urazit !!!!

• Czornyj said...
    • User
    • 21 Feb 2007, 20:35
    Pro mě jsou největší kult stejně Darkthrone a old Mayhem

btw. klípek Beastcraft...skvělá muzika ale klip možná pro pobavení

• otylka said...
    • User
    • 22 Feb 2007, 11:06
    hodně blackařů s kterýmá se bavím poslouchá hodne Satyricon ale nikdy mě to nijak neoslovilo líbí se to tady někomu?:D

• Satyricon

Jo Satyricon se mě líbí !!!!!

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.