Добър Вечер !

• [Deleted user] said...
    • User
    • 24 Apr 2007, 18:55

Добър Вечер !

Как сте ? Добре ли изкарахте деня си , или сега ще го започнете ? Бяхте ли усмихна и лъчезарни ?

П.П.-Флууд тема :/

• Aper said...
    • User
    • 25 Apr 2007, 07:00
    Денят започна в 6:40 с изключително нежелание за отлепване от възглавницата, но беше наложително, защото вчера избягахме от 2 часа при класната и днес имахме първи при нея. После се върнах вкъщи разбира се, минах покрай Пингвините с надеждата да си купя "Вещицата от Портобело", но не би;) само аз съм станала толкова рано явно, те отваряли в 9:30. С други думи - пълна скука с тенденция да се задържи така до края на деня, че и седмицата:Р Обаче сме усмихнати! :)

• Айде на спамаааа : та за днеска денят ми почна супееер. Купиха ми билет за Менсън и още не мога да повярвам, че ще видя на живо една от най-важните личности в музикалния ми живот *хихи*. Важното е, че ще имам с кого да ида и дружно да викаме "Manson we love you" *хаха*. Преди два дена като разбрах, че ще идва и си мислех, че ме будалкат, ама сега като знам,че имам билет в наличност и направо съм на седмото небе. После се чух с приятелката дето ми купи билета и двамата се попиляхме да се радваме по телефона като малки деца :P (айде за Менсън ни е простено). От радост от сутринта съм зациклил на нашия приятел....абе лудница направо, а и като знам, че ще съм на два почти последователни концерта (другият е на Пинк). Офф, аре стига съм се обяснявал за тези концерти, да дам и на другите да се *пофалат*.

• Aper said...
    • User
    • 26 Apr 2007, 17:02
    Тогава и аз да се разпиша, че имам билетче! И ще може да пищим "Manson, we love youu" заедно!:)

• Аз честно казано много искам на Джордж да ида, ама съм на работа... :(

*you better believe in angels*
    • Aper said...
    • User
    • 1 May 2007, 23:09
    Някой за Michael Bolton?:)

• Aper said:
    Някой за Michael Bolton?:)

*изпада в истеричен смях*

*you better believe in angels*
  • Майкъл Болтън в България? Това ще е от концертите, за които по-добре дори да не знам :D:D

• Aper said...
    • User
    • 3 May 2007, 16:36
    Гадняри:) Даже ще си пусна нещо негово сега!:)

• Вечер посветена на музикалното ми сгейчване , активно слушайки за първи път Кайли Миноуг и не е лоша мацката, ама все пак Madonna is THE ONE! Както и да е, време е за по-сериозна и качествена музика идваща от Швеция в лицето на Jenny Wilson с невероятно добрия й албум Love and Youth

• [Deleted user] said...
    • User
    • 12 May 2007, 11:18
    My God ! Класирахме се за финала на Евровизия , йей !
    И западноевропеиските държави сега надигат вой , защото на финала отидоха само източноевропеиските песни ! 100% победата ще отиде в славянска държава , но коя ?

• Честито 5то място на България на финала на Евровизия :) Въпреки, че лично не харесвам сръбската песен ИЗОБЩО се радвам, че балканска държава спечели, а петицата е оформена само от източни държави хихи Натрихме носа на западняците, а догодина още малко напън и де да знае човек :P

• Aper said...
    • User
    • 14 May 2008, 21:38
    Нека възобновя темата "Празни приказки" с:
    Само АЗ ли не знаех за това - http://youtube.com/watch?v=0Sp9OOoxCJo ?:D
    Така и така темата е от миналата година, а аз съм назаднала:)

• Да, една от нашите спечели конкурса, а представи си в Сърбия както отношението към различните е по-лошо и от в България ;)

• Aper said...
    • User
    • 19 May 2008, 08:37
    Айде кажете за Кайли сега:) Шо станА?:Р

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.