Здрасти !

• Аз не, нямам достатъчно финанси, за да си позволя да си разхождам задника наляво-надясно :( А пък нещо и музиката по фестовете не ми харесва. Преди 2 години като Евърласт го бяха обявили за Spirit of Burgas, се бях надъхал много, но в последствие обявиха, че той няма да присъства, така че не ме беше яд, че не успях да ида :)

“Get beyond love and grief: exist for the good of Man.”
    Miyamoto Musashi, The Book of Five Rings
  • jesus_go_mad said:
    П.П. Жалко, че сме от различни краища на страната, иначе щеше да е яко да си направим един ивент за бягане и да се мотивираме взаимно ... сам ми се струва доста скучно и не знам дали ще мога да издържа ;д

Да,така си е. А пък и с кучето ми е мъка,понеже тя търчи на ляво ,на дясно и трябва да се спирам само да я следя хаха.

• Никакви хубаво концерти не се очертават,поне според мен де.
    Миналата година ходих на Judas Priest и бях очарована, понеже ги харесвам от малка и ги слушам чат пат.
    Дано да има нещо добро към края на годината.

• Off-topic: Мисията на темата успя :D Доста се пооживи групата според мен :3

• ramones сега и аз съм се надъхал да си взема куче ама много се двуомя какво да е искам някакво голямо и пухкаво иии да ама нещо не мога да си намеря :D

А групата определено живна ... VIVA LA REVOLUTION :D

• нзз нооо предлагам да си направим и една група във фейсбукито да можем да си лафим и ин риъл тайм ;д

• А, аз си махнах Фейсбуку :D Най-накрая свобода! Втръснало ми е от тъпите картинки и статуси, които всички споделят, направо лошо ми ставаше ... >.>

• Ами взимай като моето средно азиатска овчарка , но това в случай че си в къща. Иначе няма как :) . Въпреки че след днес моято ме подлуди,пуснах я за малко в Борисовата градина и се омаза в изпражнения и си намери от някъде някакъв кашон и беше доста комично как го мяташе на ляво ,на дясно :D и го разкъса на края.
    /Само каква реклама и направих на кучката >:) /

А за фейсбоклука не е лоша идеята :) .

• По-скоро си мисля за каракачанска овчарка .. А относно фейсбука, интересно е как повечето хора го плюят включително и аз ии по цял ден си седим вътре и скролваме ;д

• И аз бях така, ама накрая го изтрих :D

• Е сега ако ще правим схема, ще трябва пак да си го активираш, няма как >:-]

• А, не, предпочитам тука да си седя, отколкото пак да се метна във Фейсбук..

• Хаха,абе то и lastfm си е зарибяващ,като се замисля.

Иначе каракачaнките също са хубани ,но явно аз мисля субективно хаха :D ,моята е доста по-стабилна кучка от каракачанките. Но и те са ОК :p

• ппц искам да си взема санбернар ама като прочетох колко ядене му трябва на това животно ии нещо се поотказах :D

• Оп, добро утро на всички...

Гледам сте отворили тема за кучетата, аз винаги съм мечтал за лабрадор....ще си взема някой ден, скоро обаче няма да е, поради доста комплексни причини от всякакво естествено...пък и като се сетя, че трябва да изхранвам още едно гърло...

• X_Mag said...
    • User
    • 22 Apr 2012, 08:56
    Ако ще е куче да е кавказка овчарка , жалко че няма къде да я гледам. А жизъс каракачанката е добър избор ако има къде да я гледаш ( и това не важи ако имаш апартамент според мен : D ) В къщи сме гледали 3-4 през годините - искат доста пространство , но пък са мн добри пазачи ^.

• Е аз си живея в къща имаме си двор и мисля, че ще е добре. И аз съм чувал, че са добри пазачи а и не е нужно да е хранят чак толкова много като повечето големи кучета, излиза малко по икономично о.0

• Котки ftw.

• Котки, кучета ... вскякави животинки ftw ...

• Мда :)) Което ми напомня колко мразя хората, които проявяват насилие към бездомните животинки. Всеки път като видя някакъв такъв индивид и побеснявам D:

• Е щото хората са зли и избиват комплекси. Кофти е доста. Трябва да има солени глоби и затвор за такива деяния.

• O.O отдавна не ми се е случвало, да си пусна някой филм вечерта и да не заспя, за тва реших да го споделя с вас :Д

http://zamunda.net/details.php?id=301369&hit=1

може и да не харесвате такива филми ама историята много ме завладя ии не е като повечето филми с щастлив край ;д

• Филми не съм гледал от доста време, може би е крайно време да се поправя :Р

• О, аз не мога да си легна без да си пусна някой филм ;д

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.