NOWA POLSKA STRONA O BUCKETHEADZIE!!!

• NOWA POLSKA STRONA O BUCKETHEADZIE!!!

ZAPRASZAM DO "RZEŹNI NA PRERII", http://www.buckethead.com.pl/ STRONA I FORUM O BUCKETHEADZIE!!!

• nuged said...
    • User
    • 17 Jun 2010, 23:02
    Jebać nowe polskie strony o bucketheadzie.

• swietnie...

• hmm a ja myślę ze każda inicjatywa promująca BH jest godna uwagi :)

• nuged said...
    • User
    • 18 Jun 2010, 21:39
    No ja bym się kłócił. Jest jedna strona i forum na której wypowiada się GARSTKA użytkowników. Na cholerę się rozdrabniać jeszcze bardziej. Po 2 osoby na forum? :P

• wypowiada to dużo powiedziane. ostatni wpis był w maju ;P

• strona? nie znam zadnej... forum, owszem jest, jak wyzej ;)

• hose85 said...
    • User
    • 25 Jul 2010, 09:51
    Black_SLAAD pisze:
    wypowiada to dużo powiedziane. ostatni wpis był w maju ;P
    tak owszem, nie miałem neta i czasu (mniejsza oto...) a nie przedłużyłem domeny więc forum i tak nie było, ale to i tak nie zmienia faktu, że po miesiącu czasu ktoś zlukał, że forum nie trybi, lol to widać częstotliwość wchodzenia na forum.. ;)

nuged pisze:
    Jebać nowe polskie strony o bucketheadzie.
    no z tym stwierdzeniem to grubo przesadziłeś i jest nie fair... bo każda inicjatywa w stronę polskich fanów BH jest cenna. mi osobiście nikt za wykup serwera/domeny/postawienie forum/etc nic nie dał... robię to pro bono i dla własnej przyjemności, zapewne pcholody robi podobnie.

nuged pisze:
    Jest jedna strona i forum na której wypowiada się GARSTKA użytkowników. Na cholerę się rozdrabniać jeszcze bardziej. Po 2 osoby na forum? :P
    Tu się zgodzę, bo ciężko idzie z jednym forum a co dopiero znalezienie tej 'garstki' na drugie...

pcholody pisze:
    strona? nie znam zadnej... forum, owszem jest, jak wyzej ;)
    fajnie, że powstała jakaś alternatywa i ja się osobiście ciesze i życzę powodzenia
    co do strony buckethead.eu to będzie na fajnym layoutcie bardziej o samym Buckym, bez niusów itd (od tego jest forum)

to tyle ode mnie
    pozdro all :)

• Nie potrzebujesz pomocy w prowadzeniu strony :p ?

"Well, Buckethead grew up in a chicken coop. His grandma would knit and sit in a rocking chair. And she gave him a guitar. And he would play real pretty to her. And that's how he started." - Herbie
  • hose85 pisze:
    no z tym stwierdzeniem to grubo przesadziłeś i jest nie fair... bo każda inicjatywa w stronę polskich fanów BH jest cenna. mi osobiście nikt za wykup serwera/domeny/postawienie forum/etc nic nie dał... robię to pro bono i dla własnej przyjemności, zapewne pcholody robi podobnie.

Dokladnie, widze, ze sie rozumiemy... :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 23 Sep 2010, 14:10
    Zmień nazwę płyty ze "Spinal Cracker" na "Spinal Clock", bo tak ona się nazywa.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.