Potvrzené kapely (Confirmed bands)

• Potvrzené kapely (Confirmed bands)

Na kterou skupinu se nejvíce těšíte? Co byste rádi letos v Josefově viděli?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Feb 2008, 22:42
    Doufám, že přifrčí Opethi; jinak z kapel, co zatím jsou potvrzeni jsem ráda za Primordial.

• Primordial jsou super...slyšel jsem teda zatim jen to nový album, ale určitě se na ně půjdu mrknout někam dopředu :)

jinak já bych rád viděl Immortal, Peste Noire a Diablo Swing Orchestra

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 Feb 2008, 16:54
    S těmi Immortal bych moc nepočítala. ČR jim není dost dobrá pro to, aby zde mohli hrát ;-) Alespoň tak nějak znělo vyjádření Shindyho u loňského Brutalu.

• Jeelwert said:

jinak já bych rád viděl Immortal, Peste Noire a Diablo Swing Orchestra

to asi stejne, bohuzel mam pocit, ze ani jedno z toho neni realne...peste noire 100% ne :)

jinak opeth by bylo super...ikdyz se na takovyto typ akce uplne 100% nehodi, urcite bych je privital

• jaktože peste noire ne? :(

• je to jeste dost underground, koncerovat zacali pomerne nedavno a to vicemene jen ve francii...tezko se pozenou na takovouhle akci :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 Feb 2008, 22:31
    blackfox said:

jinak opeth by bylo super...ikdyz se na takovyto typ akce uplne 100% nehodi, urcite bych je privital

Proč myslíš? Vždyť loni přijela Katatonia a ti mají s Opeth dost podobný styl, nehledě na to, že jsou v Brave Murder Day s nimi propojení.

• sedeli by mi spise do nejakeho klubu...no ale kdyby vybalili neco ze svych sypacek, urcite by to byl dobry narez :) urcite jsem pro :)

• a co Darkthrone? :D

• starouse darkthrone? :) klidne :)
    kazdopadne uz by to chtelo oznamit nejaky dalsi veci :)

• no to by chtělo...začínám bejt nedočkavej :D

• a je to tady...Carcass - to bude dobrá sranda :)

ale pořád nevidim žádnej black :( :D

• tak update je i na ofic. stránkách...a přibyli tam ještě Entombed

• Carcass - nejvetsi bomba, to jsem fakt necekal. A dal me nejvic zajimaj Kataklysm, All shall perish a Agnostic front :) Myslim, ze se jeste mame na co tesit ;)

• All shall perish zní hodně zajímavě...Carcass jsou taky pecka a podobné legendy ještě určitě přibydou :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Mar 2008, 18:34
    jo tak pro me zatim nejvetsi bomba Carcass a Exodus, a kdyby prijel Slayer tak sem v pici.. No a chtelo by to jeste vic Death metalu a treba uz zadnej black metal:DD

• naopak ;)

• anal_fellow_666 said:
    jo tak pro me zatim nejvetsi bomba Carcass a Exodus, a kdyby prijel Slayer tak sem v pici.. No a chtelo by to jeste vic Death metalu a treba uz zadnej black metal:DD

pod to se podepisuju :))

• [Deleted user] said...
    • User
    • 23 Mar 2008, 10:34
    English??
    Hate, Mayhem, Despised Icon (sucks) and Cradle Of Filth (probably will be headliners as Soulfly last year) confirmed.

• Ja chci AT THE GATES, kua, kdyz uz delaj reunion a budou vsude mozne!

Metal, Šmajdalfe, Metal
    The music of the truth, the light of the end.
  • Cowboy_From_lt:

Hate? How do you know it?

• Cowboy_From_lt: Despised Icon is awesome :)
    How do you know that Hate is confirmed? I haven't seen it anywhere. Same with Arch enemy - see BA shoutbox.

AT THE GATES!! (Slayer uz je asi moc hehe). Nevite nekdo, jestli jedou v lete koncerty i Hypocrisy, Between the buried and me nebo Quo Vadis? ty bych si dal taky :P

• Hate už jsou napsaní na www.brutalassault.go.pl

• tak prej i Anaal Nathrakh..

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.