"Fool's Day" i reaktywacja

• [Deleted user] said...
    • User
    • 9 Jun 2010, 17:14

"Fool's Day" i reaktywacja

Podoba wam się singiel? Cieszycie się na myśl, że Blur się reaktywował i planuje coś znowu nagrywać (zakładam, że tak :>)?
    Mi się "Fool's Day" bardzo podoba, w ogóle się nie nudzi i daje nadzieję, że jeszcze powstanie jakaś świetna płyta

• Gula1 said...
    • User
    • 9 Jun 2010, 17:33
    Mnie się podoba, jak najbardziej :D Absolutnie w stylu Blur, no i głos Albarna, tęskniłam za tym! Jestem strasznie ciekawa, czy chłopaki planują coś więcej, oby tak. Ale singiel to już sam w sobie dobry znak :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 9 Jun 2010, 17:44
    http://www.nme.com/news/blur/51007
    :D
    Tylko, kiedy to będzie, każdy zajęty sobą...

• Ciesze się z reaktywacji. Fools Day średnio mi sie podoba.
    Może nagrają ciekawą płytke ale nie chce przesady elektroniki.
    Alternatywa i nawiązania do britpop mi wystarczą :p

• hoti said...
    • User
    • 11 Jun 2010, 13:23
    jestem jak najbardziej na tak. fool's day to naprawdę dobry kawałek i jak było wspomniane, nie nudzi się. piosenka powiewa świeżością. czekam na więcej :D

• Artaz said...
    • User
    • 14 Jun 2010, 17:09
    W zasadzie Fool's Day potwierdza, że Albarn to bardzo zasobna kopalnia niesamowitych pomysłów i słuchanie jego muzyki cieszy :)

• Trochę musze zgasić atmosferę i niestety dla mnie to troche powiew czerstwosci i malo oryginalnej melodii,ale solówka Coxona ratuje poniekąd sprawę.No i witam w grupie mam nadzieje że nie umrze ona zbyt prędko;)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 17 Jun 2010, 17:06
    Też mam taką nadzieję :)

• doffka said...
    • User
    • 26 Jun 2010, 06:11
    Fool's Day jest ok... ale nic poza tym. nie ma kopa, takie to jakieś rozlazłe takie. mam dziwne wrażenie, że panowie nie napracowali się nad tym kawałkiem ;/
    no ale trzymam kciuki za ich reaktywację. mam nadzieję, że ewentualna płyta będzie lepsza ( ;

• Fool's Day jest super. Cieszę się, że wrócili na gitarową stronę mocy, bo te elektroniczne plumkania w ostatniej fazie twórczości niekoniecznie mnie przekonywały (chociaż Tank=masterpiece). Przyszłośc zapowiada się bardzo optymistycznie :DDD

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.