ALBUMI: 2007.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 25 Jun 2007, 13:24
    Ensiferum-Victory Songs 4 (vrlo dobar)
    Graveworm-Collateral Defect 2 (dovoljan)
    King Diamond-Give Me Your Soul...Please 5 (odlican)
    Korpiklaani-Tervaskanto 4 (vrlo dobar)
    Megadeth-United Abominations 4 (vrlo dobar)

• Novi Nile - Ithyphallic - (ilegalno dobavljen :]) je predobar i preegiptican.

Novi Symohony X - Paradise Lost - ne izlazi s plejliste. Sta jos reci, osim PLAY IT AGAIN, DUDE!

Novi Machine Head - The Blackening - odusevio me (a prije ih nisam bas voljela)

Nove Astarte - Demonized - Zenski black? Divota. Extremniji nego prethodni, mada mi se Sirens vise svidja.

Novi Dark Tranquillity - Fiction - odlicni tekstovi, ali nema neke novine. Nastavili po starom dobrom melodeathu.

Novi Amorphis - Silent Waters - Melodican i opustajuci album, slican prethodnom, samo bolji.

Svi ilegalno dobavljeni, zapravo :]

• uf, šta ja znam...

Amorphisov Silent Waters(koji još službeno nije ni izašao :P) me ugodno iznenadio.

Dark Tranquillity - za razliku od Charactera album je pravo dobar. Catchy riffovi, melodije i solaže, lyricsi su također dobri, čak mi ni klavijature ne smetaju.

King Diamond - Give me your soul...please - iako ga nisam još detaljno preslušavao, na prvih par slušanja je dost dobar.

Behemoth - The Apostasy - prava razvaljotka, još žešći od prethodnika i fala kurcu nema više onih šapata uz Nergalovo deranje.

nisu ni loši ni novi Threshold, a i čuo sam jednu stvar s novog albuma Symphony X-a i nije loše(iako oni nisu baš moj đir).

veselim se i novom Iced Earthu
    al kad izađe novi Opethov i BLOODBATHU-ov na kraju godine! jooooooj.... :D

• Ja jedva cekam novi Arch Enemy. Pocet cu ga sanjati :]

• Ups, dupli post :]

• jedva chekam novi Down, koji izlazi sljedecheg mjeseca ;)

• [spam]

[spam]

Edited by hjbardenhagen on 30 Dec 2012, 16:47
  • fijuuu, novi Down je prejebennnnnnnnnn, mozda i najbolji album ove godine, bumo vidjeli :)

• _Mina_ said...
    • User
    • 8 Oct 2007, 16:48
    Therion, Deadsoul Tribe, Candlemass, Amorphis, Riverside... Blago razocarenje s Tristania-om (mada, album i nije tako los, ali sam vise ocekivala), kao i Sirenia. Ono što se čeka je Evergrey.
    Ovih dana se "trujem" s Deadsoul Tribe, sva je prilika da će zauzeti prvo mjesto za ovu godinu, i ako mi je novi Therion nekako više k' srcu.
    Moram ovaj Nightwish malo preslušati, ali mi je neki crnjak, i ako sam im veliki fan.
    Na brzinu sam prešla preko novog Behemoth-a, a ovaj Arch moram nabaviti.

• Ja se ne secam da je i jedne godine bilo ovoliko kvalitetnih metal albuma... znachi planiram da napishem jednom malo vishe na tu temu. A sto se tice albuma do sada izashli onako teshko je izdvojiti jedan, evo do sada su me odushevili: Epica-The Divine Conspiracy, Amorphis - Silent Waters, Riverside - Rapid Eye Movement, Therion - Gothic Kabbalah, Ensiferum - Victory Songs, After Forever - After Forever, Threshold - Dead Reckoning, Dark Tranquillity - Fiction, Symphony X - Paradise Lost, Iced Earth - Framing Armageddon....

Mogao bi sad da vam iskopam bar josh 10 kvalitetnih albuma, ali evo ovo za pocetak...

I want the night just to colour the day,
    the morning to chase all my nightmares away...
  • Do sad, ove godine top 3 su novi albumi Mayhema, Wataina, King Diamonda

• i ljudi po vashem mishljenju kako prodje 2007?
    ja sam prezadovoljan, definitivno renesansa metala, josh kakvih sve ima najava za 2008. iju iju :)

• Nekoliko izvanrednih albuma protekle godine!

Izdvajam:
    Butterfly Temple - Za Solncem Vsled
    Manegarm - Vargstenen
    Nevid - Yarga
    Melechesh - Emissaries
    Arch Enemy - Rise of the Tyrant

Min vargbroder...broder i blud

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.