Koncerty Annalisa'y

• Nie pamiętam tego już ;P To było mignięcie. Oczy pasowały do tych z ava.

• s0ber said...
    • User
    • 31 Aug 2008, 14:29
    Ha! Tylko ja mam takie oczy. ;) Ubrany byłem w spodnie moro, o takie, miałem białą koszulkę, a na niej granatową koszulę z krótkim rękawem. I sobie na Annalisie siedziałem tam w amfiteatrze i piłem piwko z kolesiem, zanim ochroniarz nam nie powiedział, że tam ze szkłem nie wolno i kazał nam to albo przelać do kubka, albo wypić za bramką. Wybraliśmy opcję nr 2. :]

Mocking Solemnity
    No shit, only good music!
  • Ahym ahym... Tak na 60 % to byłeś Ty. Następnym razem, jak Cię ujrzę, to się przekonam :) Miałyśmy podobnie, tylko że wybrałyśmy opcję 2. ale w przyspieszonym tempie, gdyż jak Annalisa zaczęła grać, to poleciałyśmy na amfiteatr :P Ty mnie nie widziałeś? Uffff... xD

• s0ber said...
    • User
    • 1 Sep 2008, 19:26
    No niestety nie, a rozglądałem się. Albo jestem mało spostrzegawczy, albo jakoś nie byłaś w pobliżu, co jest mniej prawdopodobne. Nic to, może następnym razem.

Aha! Co do spodni, to był tam jeszcze jeden koleś, co miał taki wzór, jak ja, ale miał krótkie włosy, a ja mam (tak na oko) nieznacznie krótsze od Twoich. No i co ciekawe, to dopiero druga osoba, jaką widziałem akurat w takich spodniach. Ergo jestem zajebiście oryginalny i w ogóle QL i dżezi! ;)

Mocking Solemnity
  • Miałam czerwone trampki, ale nie rzuciły Ci się :P

Hmm.. to już w końcu nie wiem, jakie ten koleś, którego uznałam za Ciebie, miał włosy. Już tam nieważne ;)

• s0ber said...
    • User
    • 2 Sep 2008, 10:43
    Ale tak jakoś gópio. Trza się spotkać następnym razem. Anka już wie, że jestem starym zboczeńcem, to Ci tam może nieco przybliżyć moją sylwetkę, co byś wiedziała z kim masz do czynienia. No w razie, jakbyś się obawiała oczywiście. ;)

Mocking Solemnity
  • no cóż...na żywo zespół odebrałam bardzo pozytywnie. oby więcej. bo obiecali w Szczecinie koncert! : )

ps. witam wszystkich : )

• Lasana said...
    • User
    • 3 Feb 2010, 22:57
    Witaj :)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.