Albania - Shqiperia

Join Share

166 members| 16 shouts

Leader: Tros
Join Policy: Open
Created on: 24 Aug 2004
Description:
.


Albanian Music

Ilia Basho & Thoma Loli - Lërma Vajzën

-

Ansambli Polifonik - O ju djemë që çatë detin

-

Enkelejda Alushi - Baladë Çame

-

Ardit Gjebrea - Se të kam shpirt

-

Inva Mula - Dhuratë për ditëlindje

-

Kushtrim Hoxha & Hana Çakuli - Kopshti

-

Elina Duni - Në Tiranë

Dren Abazi - Mbreti i natës (New)

Besa Kokëdhima - Mbretëreshë (New)

-

ANDOS - Veri dhe Jug (New)

-

Vedat Ademi - Ke harruar (New)

-

Alban Skënderaj - Urat e jetës (New)

-

Miriam Cani - Shiu im (New)

-

Gjira feat. Argjentina Ramosaj - Deja Vu (New)

-

Shpat Deda - Shkëndijë (New)

-

Anjeza Shahini - Ujë në shkretëtire

-

Arilena - Aeroplan

-

BURN - Rrugë pa kthim

-

Redon Makashi & Vullnet Ibraimi - Ditari

-

Vullnet Ibraimi - Më merr I & II


-

Marsela Çibukaj - Ndjenjë pa kohë

-

Rosela Gjylbegu - Pafundësi

-

Aurela Gaçe - Tranzit

-

Alban Skenderaj - Më prit atjë

-

Miriam Cani - Përgjithmonë

-

Vjosa Selmani - Puthja e parë

-

Morena Dyli - Rrugës time

-

Xhensila Myrtezaj - Dikush të do

-

Retrovizorja me Elina Duni - Si të humba ty

-
Our Sister Groups:


Kosova - Dardania

Recent Journals

Weekly Top Artists

Connected Artists

Shoutbox

Leave a comment. Log in to Last.fm or sign up.
Play Group Chart

Newest Members (166)

See all members

Recent Activity

  • Owl999 left this group. 29 days ago
  • Onoppka joined this group. December 2014
  • ppiglett joined this group. December 2014
  • A deleted user joined this group. November 2014
  • Owl999 joined this group. October 2014
  • A deleted user joined this group. August 2014
  • flygny joined this group. July 2014
  • SreckoMontenegr joined this group. July 2014
  • areooo joined this group. May 2014
  • patpotato joined this group. May 2014