• ihroch said...
    • User
    • 23 Jan 2009, 21:45

Maskrtnosti

Tak chalani, mna by velmi zaujimalo co si tak radi zamaskrtite...
    Ja sam sa musim priznat ze som velky maskrtnik!

• dneska som si poriadne zamaskrtil s mlsnym jazyckom

Naglfari
    • Odinko said...
    • User
    • 23 Jan 2009, 21:56
    tak...ja som naozajstny maskrtnik...maskrtim od rana do vecera a zmaskrtim vsetko sladke, co vidim: cokolady, cukriky, slahacku, kolaciky, keksiky, pernicky, tycinky, medovnicky atd.

• ja sa idem akurát poriadne namaškrtiť rizotom...

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • Odinko said...
    • User
    • 24 Jan 2009, 14:47
    ale ale...ty si mi nejaky maskrtnik...ze ta za usi vytaham ty sinter...

• muttand said...
    • User
    • 24 Jan 2009, 21:18
    ja som dnes bol maškrtou pre vlastné svedomie, pretože som užieral kiwi, ktoré nebolo moje

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
    • Odinko said...
    • User
    • 24 Jan 2009, 21:36
    tak...to sa nam maskrtnikom stava, ze si raz zacas pomaskrtime aj na veciach, ktore nam nepatria...

• ihroch said...
    • User
    • 24 Jan 2009, 21:40
    ty si mi teda cislo....hm.hm,ujedat cudzie kiwi...pekny kusok

• Odinko said...
    • User
    • 25 Jan 2009, 20:21
    ja som sa dneska vyborne namaskrtil z perfektneho maminho kolaca....normalne..keby som mal vyzerat podla toho, ako maskrtim, tak vyzeram ako nejaka tucibomba :D

• teda ako ja? kolki by to chceli...vidiet na sebe tie roky poriadne vydreteho maskrtenia...ale nie nie, nejde to len tak lahko....

Naglfari
    • Odinko said...
    • User
    • 25 Jan 2009, 20:28
    tak hej...nemoze byt kazdy taky mastny tucko ako ty...ale ty si zase nie si len maskrtnik...ty si aj poriadny nenazranec...:D

• nie nie ja som sa dlhorocnou drinou domaskrtil ( postupne) az do stadia kedy vstavam z postele mastny a ulepeny....ale maskrtim stale, ved si musim zachovavat liniu...

Naglfari
    • matusak said...
    • User
    • 25 Jan 2009, 20:50
    mmm to bolo dneska maskrt! to vam teda poviem

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • Odinko said...
    • User
    • 25 Jan 2009, 21:11
    a co si si take zmaskrtil majko? povedz, nech sa aj ostatnym maskrtnikom slinky zbieraju ;)

• ja som si vcera az neludsky pomaskrtil na kolaci krstnej mamy so slahackou a sunquickovou polevou... famozny

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • muttand said...
    • User
    • 26 Jan 2009, 06:37
    mňa moje kiwi udržiava fit po celý zvýšok dňa!

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
  • kiwi rules!
    to tu fakt nikto iny nic v poslednej dobe nemaskrtil? mna by celkom dost zaujimalo, na com konkretne dneska maskrtil Ihroch?

• muttand said...
    • User
    • 27 Jan 2009, 14:58
    Aj ja som zvedavy, pretoze z toho mozno usudime, ze ihroch je ikanibal.
    Júúj, to je vzrúšo!!!

• ihroch said...
    • User
    • 27 Jan 2009, 15:10
    musim vas sklamat...dnes som okrem obeda schlamstol akurat tak jogurt

• Odinko said...
    • User
    • 27 Jan 2009, 16:49
    ja som si prave pomaskrtil na tatranke a pohari mlieka s grankom (po pive 2. najlepsi napoj, maskrtnici!!!)

• hmmm....pivo.....idem si ho zamaskrtititititititit.....

Naglfari
    • Odinko said...
    • User
    • 28 Jan 2009, 08:14

Maskrtnici!

Dneska som si rano vyborne pomaskrtil na chlebe so sunkou a so syrokremom....ano, da sa pomaskrtit aj na veciach, ktore nie su sladke ;)

• ihroch said...
    • User
    • 28 Jan 2009, 08:19
    ...tak ja sa musim priznat,ze som skor typ tradicneho maskrtnika....dnes som si zamlsal na chlebe s marmeladou

• muttand said...
    • User
    • 28 Jan 2009, 13:02
    A tak som si po Ondrejovej rade nahadzal do prazenice sunku, salamu a parenicu.
    Mľaškrta.

• matusak said...
    • User
    • 28 Jan 2009, 21:27
    mnam mnam, 2 dni po sebe som jedol spagety. mmmm

Muß es sein?
    Es muß sein!
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.