Forum » Site Desteği

Yeni Nesil Last.fm

• canlarim benim sag kollarim:)

• ayıpsın bebişim:D

wahaha
  • ya hani eskiden vardı ya yaş aralığını giriyoduk sonra metallica sevenler gibi sonra ülkeyi falan seçiyoduk o kriterleri kastediyorum

• @1stTurk Burdan yapabilirsin...

Açık url adresi:

http://www.lastfm.com.tr/users?m=search&type

wahaha
  • hah işte bu peki ben nası bulamadım bunu :D teşekkürler

• rica ederim :b

wahaha
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 25 Aug 2008, 00:51
    site labirent oldu iice

• [Deleted user] said...
    • User
    • 27 Aug 2008, 11:18
    ne oldu herkes kurudu kaldı..herkes buna da alıştı sanırım..last.fm ekibini de tebrik etmek lazım gerçekten..binlerce insana kendi fikrini nasıl kabul ettirirsin bunu herkese gösterdiler..bravo..yeni darbelerde görüşmek üzere esen kalın.

• Yurileriynen ele geçirdiler beyinlerimizi, önceden yes sir derken şimdi da? comrade diyoruz :g

wahaha
  • alıştık yaa.napalım.yalnız ben hala türkiye sayfası özlemi içersindeyim=) CherFan Gay senin de bilmediğin yok heee.gizli gizli moderatörlük mü yapıyon len?

• yaw gel seni admin yapak dediler de kim uğraşacak ben hakkımı nisaya werdim :h

wahaha
  • amma uzattınız yaw kaç kere açıklama yapıldı ötesi var mı? beğenmeyen özgürdür demekten başka ne kalır geriye?

• yalnız şuda var sizin işiniz zaten siteyi bizlere beğendirmek yanılıyormuyum? bide nisa'da bi değişiklik var cümlelere büyük harfle başlamıyor acaba başkasımı yazıyo bunları :D

• "G"ayret ediyoruz zaten FirsTTurK ancak bazı arkadaşlar kesinlikle iyi tarafları reddediyor ve onların istediği gibi birebir düzenlense bile şikayet edecekler. Zaten her zaman diyorum tüm dünyada milyonlarca kullanıcının arasından bu ufacık forumu referans alarak "siteyi beğendirmek" meselesini tartmayalım. İnsanoğlu doyumsuz ne yapacaksın :)

Sizi seviyoruz:)

• evet evet işte bu büyük harflerle başlayan Nisa'mız geri döndü :D
    konuya dönmek gerekirse.. iyi tarafları takdir ediyorum ama 14 bin kişiye ulaşmış "Bring back the old Last.fm" grubunuda göz önüne almak gerekir... neyse herşey olup bitmiş artık ne kadarda tartışmasını yapsak geri geliceği yok eski lastfm dizaynı.. bence forumdan bu bölümü sil :D nede olsa gerçekleştirilmeyecek eski lastfme dönüş isteklerinden başka bişey yazılmıyo :D:D

• Zaten lastfm'e geri dönülmeyeceği açıklanmasına rağmen aynı şeyi yazmak manasız, sonuçta buraya yapıcı eleştiriler ve farklı şeyler de yazılabilir. Nasıl kullandığınıza bakar, silmeyeceğim duracak, diğer tüm dillerin forumlarında durduğu gibi.

• help! help!

elbet değişiklik zor birşey, ben de kabullenemiyorum, hatta ben de bu yeni tasarım ve navigasyondan bezmiş tiksinmiş durumdayim. yine de mutsuzluk içinde yaşamaya devam ediyorum :(
    benim sormak istediğim şey şu, eskiden tam 666 parçadan oluşan bir playlistim vardı. yeni tasarımda max limit 200 diyor, yani bu kalan 466 parçanın havaya uştuğunun bir göstergesi mi? eğer öyleyse bana 666 parşadan oluşan tam listemi yollar misiniz ki ben de yeniden oluşturayım..help!
    saygılar
    :(

• Malesef listenizin içeriğini ya da bilgisini yollamak gibi birşey mümkün değil. Müzik listelerinin her biri 200 parçayla sınırlı ama farklı müzik listeleri oluşturabiliyorsunuz artık, birden fazla yani, gruplama açısından.

Teşekkürler.

• sawkar said...
    • User
    • 3 Sep 2008, 16:54
    yahu 1 ay geçti tık yok allaşkına şu siteye bakın hep negatif bir etki bırakıyor bende şu bembeyazlığı görmek istemiyorum bomboş yazıklar olsun tepki dedik oda boş çıktı.

"Geriye dönüş yoktur. Çünkü zaman her şeyi mahveder. Bazı şeyler onarılamaz. İnsan bir hayvandır ve intikam isteği, doğal bir dürtüdür. Çoğu suç cezalandırılamaz. Sevilen birini kaybetmek, insanı yıldırım çarpmış gibi mahveder. Çünkü aşk, yaşamın pınarıdır"
  • "ah en azından eski cici last.fm pembesi favicon'da duruyor eskiden kalan bir yadigar" falan diyordum nihayet o da ayak uydurmuş yeni tasarıma :F

ama neyse ki benim firefox'um yer imleri araç çubuğumda faviconsuz bir sitenin faviconunu eski last.fm zamanında kopyalamıştı ona yanlışlıkla da şimdi onunla idare edebiliyorum :P

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 Sep 2008, 13:27
    yazık

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.