Forum » Pomoc dotycząca programu Last.fm

problemy z scrobblerem last.fm

• problemy z scrobblerem last.fm

Chodzi o to że gdy ściągam scrobbler to podziała 48h a potem nie scrobbluje. Musze go przeinstalować i tak co 2 dni. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ?

• Przenoszę do właściwego działu.

Jakiego odtwarzacza muzycznego używasz i w jakiej wersji? Jaki masz system operacyjny?

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • Używam Najnowszej wersji WMP i mam Win7

• WMP ma to do siebie, że samoczynnie wyłącza zewnętrzne wtyczki i trzeba sprawdzać to, co jakiś czas. Nie musisz przeinstalowywać scrobblera. Otwórz program WMP i przejdź kolejno do menu Narzędzia (Tools) => Dodatki typu plug-in (Plug-ins) i sprawdź, czy „Last.fm Plugin” jest zaznaczony. Przy okazji, polecam przesiąść się na inny odtwarzacz, np. Winamp, foobar2000.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • ja mam podobnie tylko że podziałało tydzień a teraz nie chce juz nic nawet jak przeinstalowuje

• Odinstaluj wersję scrobblera, której obecnie używasz, a następnie pobierz i zainstaluj nową wersję scrobblera. Od umieszczenia linku do pliku w tym wątku minęło już trochę czasu i wyszyło już kilka aktualizacji dla nowego scrobblera, dlatego też po zainstalowaniu tej wersji z górnego menu wybierz kolejno Tools=>Check for Updates, aby pobrać najnowszą wersję aplikacji. Zainstaluj ją i sprawdź, czy problem z brakiem scrobblowania utworów nadal będzie występował.

• pydfm said...
    • User
    • 1 May 2012, 12:07

Foobar

Witam, a ja mam problem, uzywam jakiejs tam nowej wersji foobara, ktora niestety chyba nie jest kompatybilna ze scrobllerem bo ten obsluguje tylko jakies stare, przedwojenne. Wydaje mi sie, ze powinni zrobic jakis porzadny update scrobblera bo cos takiego jest dosc smieszne jak na portal tej wielkosci.

• Scrobbler zawsze obsługiwał nowsze wersje foobara. Wystarczyło tylko umieścić wtyczkę w odpowiednim folderze na swoim dysku. Aktualnie możesz pobrać nową wersję scrobblera. Przed jej zainstalowaniem należy odinstalować starą wersję scrobblera. Po zainstalowaniu zalecam wybranie z menu kolejno Tools=>Check for Updates i zaktualizowanie programu do najnowszej wersji. Jeśli podczas instalacji nowej wersji scrobblera nie zainstalujesz wtyczki do foobara, to potem można to zrobić, wybierając z menu File=>Install plugins=>Foobar2000 0.9.4. To stara wersja tego programu, ale to nie ma żadnego znaczenia. Wtyczka zostaje umieszczana w folderze "components". Sprawdziłem przed chwilą i dla najnowszej stabilnej wersji foobara (1.1.11) scrobbling działa poprawnie.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.