Forum » Pomoc dotycząca programu Last.fm

Problem z scroblowaniem z Samsung Galaxy Ace gt s5830 w trybie offline.

• Problem z scroblowaniem z Samsung Galaxy Ace gt s5830 w trybie offline.

Cześć.

Zmieniłem ost. telefon na nowego Samsunga Galaxy Ace gt s5830 :) [jest na androidzie]
    Od razu pobrałem last fm'a z głównej strony i chciałem sprawdzić czy bez problemu mi scrobluje...
    Gdy mam włączony internet (pakiet danych) piosenki się scroblują natomiast gdy internet jest wyłączony (czyli prawie zawsze, gdyż mam telefon na mixa i nie mam wykupionego pakietu danych) to mi nie scrobluje (na stronie) piosenek :/
    Tzn w telefonie gdy włączony jest odtwarzacz jest ikonka lasta i piszę "scrobling".. tylko w tym problem że gdy podłącze się do internetu np. WiFi i włączę scroblowanie to scrobluje mi tylko ost. piosenkę... chociaż np. w "trybie bez internetu" przesłuchałem 500 kawałków.

Co robię źle? Pomoże ktoś? :)

"Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet".

Ludzie słuchający techno i nazywający to muzyką są dziwni.
  • W ustawieniach scrobblera Last.fm na swoim telefonie odznacz opcję "Scrobble in real-time" oraz sprawdź, czy zaznaczona jest opcja "Scrobble only on Wi-Fi". Jeśli nie jest, to zaznacz ją, po czym wyłącz i włącz aplikację ponownie. Od tego momentu utwory, których słuchasz, gdy nie jesteś podłączony do sieci, powinny zapisywać się w pamięci podręcznej scrobblera na telefonie. W momencie, gdy podłączysz się do jakiejś sieci bezprzewodowej i włączysz aplikację Last.fm, to utwory z pamięci powinny zostać wysłane na twój profil. Prawdopodobnie utwory, które przesłuchałeś do tej pory, nie zostaną przescrobblowane, ale następne utwory powinny być już przesyłane.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • Okej, zrobiłem jak poradziłeś.
    Jak będę gdzieś przy WiFi to sprawdzę czy działa i dam znać :)

Póki co dzięki za szybką odpowiedź.

"Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet".

Ludzie słuchający techno i nazywający to muzyką są dziwni.
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.