Kogo chcesz zobaczyć i usłyszeć na Open'erze 2013?

• a-c-i-d said...
    • User
    • 2 Sep 2012, 11:22
    Massive Attack, Vampire Weekend, Black Rebel Motocycle Club, Crystal Castles, PJ Harvey, Bon Iver, Radiohead.

• the cure, the black keys, birdy, yeah yeah yeahs, massive attack, pj harvey, portishead, lykke li, depeche mode, metronomy, archive, tegan and sara, god is an astronaut, the album leaf, santigold

• Korova0 said...
    • User
    • 6 Sep 2012, 16:05
    Może z tego czego nie było (chyba)
    She Wants Revenge, Yeah Yeah Yeahs, Warpaint, The Horrors (byli ale nie jestem pewny czy na Openerze) The Cure, The Antlers, Sharon Van Etten, Paul Banks, PJ Harvey, IAMX, Fleet Foxes, Starsailor. Motorama. I bede oryginalny, Radiohead

poza tym, chętnie zobaczyłbym ponownie:

Crystal Castles, Editors

Skupiam się wyłącznie na czymś prawdopodobnym.

• super by było usłyszeć Arctic Monkeys! mam cichą nadzieję na Coldplay, chociaż wątpię, żeby się pojawili.

• user822 said...
    • User
    • 12 Sep 2012, 19:05

Moderat, moderat i może jeszcze moderat. Widziałem ich tylko raz daaawno temu i wciąż nie mogę zapomnieć magii tego koncertu...no ostatecznie może być Apparat (bo płyta Walls wgniata mnie w fotel) ale pewnie to tylko pobożne życzenia( z resztą jak większość tu wyżej umieszczonych).... a i jeszcze Radiohead:P

• Korova0 said...
    • User
    • 14 Sep 2012, 20:05
    @emmelinen piszesz z przeszłości, prawda?

• przede wszystkim: Arctic Monkeys, The Black Keys, Radiohead, Florence and the Machine, Kasabian, Kings of Leon, Muse, Crystal Castles, Awolnation, Garbage, Mac Miller, Mumford and Sons, Superheavy, Damian Marley i wiele wiele innych :)

• majq31 said...
    • User
    • 22 Sep 2012, 12:43
    największe marzenia to fru solo ( gdzieś wyżej padło, to byłoby niebo ale nie mam złudzeń ;p ) i dot hacker. KOL i Incubus. The Black Keys też mogliby... No i Radiohead :]

• W sumie kasabian spoko, ale już ich widziałem jak byłem na peppersach. Kings of Leon mogli by znów wpaść :)

• Clap your hands say yeah!

o_____O
  • Gorillaz, Little Dragon, The Drums, Blood Orange, Arctic Monkeys, San Cisco...

• Marzy mi się taki dialog na openerze :
    - To co, teraz na Crystal Castles zobaczyć Alice, a za 2 godzinki na Placebo. No i w nocy na Kings Of Leon przydałoby się zdążyć!
    - Tak tak, możnaby jeszcze zahaczyć o Left Boya na beat stage'u. No i może Crystal Fighters!
    - Spokojnie, jeszcze przecież trzy dni mamy, jutro na Kasabian, ale potem trzeba szybko biec, bo Arktyczne Małpy grają kilometr dalej. Ale potem już spokojnie zdążymy na The XX, no i gwiazda wieczoru, Florence!
    - Zapomniałeś o Borgorze na beat stage'u znów!
    - Ale się uparłeś na tych DJ'ów. A pojutrze wieczorem - Coldplay, wcześniej The Kills i Gorillaz, ah, jescze Klaxons. Zdążymy, spokojnie. Za to w ostatni dzień nieźle się nalatamy.
    - Fakt, IAMX, oprócz tego Die Antwoord, Enter Shikari. I dalej się zastanawiam jak namówili The Knife na występ! A wieczorkiem na the Kooks.

ah ta wyobraźnia.

a poważnie, to z chęcią zobaczyłabym sobie (z tych świeżaków) Fun, Widowspeak i Soko, a żeby te pół tysiąca za bilet na marne nie poszło, to Arctic Monkeys, Crystal Castles, Kings Of Leon, Placebo, Radiohead. I Myslovitz, Mytslovitz! Potem to w sumie moge umrzeć.

DZIWIE SIĘ, ŻE NIKT JESZCZE NIE WSPOMNIAŁ O LANIE DEL REY

• Lana dała "popis" na gali TVP! 3x nie, dziękujemy

• Lana na zawsze naszych sercach w postaci audio [ * ]

• Korova0 said...
    • User
    • 6 Oct 2012, 14:36
    Lana dała rade na itunes. Nawet jak jej nie wychodzi to jestem w stanie jej to wybaczyc

• Frank Ocean, Florence + The Machine, Daft Punk, Lykke Li, Crystal Castles, Brodka, ponownie The XX, Crystal Fighters, marzę, żeby wszyscy byli :(

• Florence+The Machine, Lykke Li, Crystal Castles, Crystal Fighters, Brodka, The Kooks, Air, Grimes, Beach House, Daft Punk, Gorillaz, Hooverphonic, La Roux, Kings of Leon, MGMT, Metronomy, Miike Snow, Santogold, Yeah Yeah Yeahs, Radiohead, Portishead, Depeche Mode... <3

• ja chcę powtórkę z 2011 kiedy ściągneli princa.PAUL MCCARTNEY 2013! do reszty zespołów się dostosuję, ale ciekawi mnie jak będzie wyglądał koncert gorillaz

stare chińskie przysłowie mówi: "jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie"
    • kakao23 said...
    • User
    • 13 Oct 2012, 10:45
    Lenny Kravitz

• Jak patrzę na propozycje niektórych osób, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, z takim targetem to z openera się zrobi takie samo bagno jak z juwenaliów. Propozycja dla ziółkowskiego - może by poszerzyć target? A nie to samo indie-pipczenie którego już wszyscy mają dosyć rok w rok? Więcej wykonawców kosztem dwóch czy trzech "gwiazd" odcinających kupony? Może wtedy to będzie festival muzyczny a nie impreza pod tytułem "wielki rozpierdol z koncertem w tle" .

• Pixies, jako moje najwieksze marzenie, kiedykolwiek. a tak bardziej realnie to yeah yeah yeahs i crystal fighters bym jeszcze raz zobaczyła. to jest moj absolutny must-have, ale watpie zeby cokolwiek sie sprawdzilo.

• W1992 said...
    • User
    • 15 Oct 2012, 09:28
    MAIN: Muse, Linkin Park, The Black Keys, Radiohead, Kasabian, Hot Chip, Thievery Corporation
    TENT: Alt-J, Grizzly Bear, Everything Everything, Of Monsters and Man, Ewert and The Two Dragons, Royksopp, Delphic, Digitalism, Miles Kane, Dillon, Peter Bjorn and John
    nierealne: The Knife, Kings of COnvenience,

..-..
  • PJ Harvey
    Arctic Monkeys
    Radiohead

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Oct 2012, 13:33
    THE CURE! The XX, Fleet Foxes, Bat For Lashes, BEN HOWARD! Florence też bardzo chętnie oraz oczywiście BON IVER, ale podobno mają się rozpaść jeżeli już tego nie zrobili, wie ktoś coś o tym? :3

• babijka said...
    • User
    • 24 Oct 2012, 20:34
    BEN HOWARD, Jack Savoretti, We were evergreen <3

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.