• ap

• exkonkubent pisze:
    ap

• Dżem ma chyba nowego wokalistę

• Koko Roko Rysiek Spoko.

• na ASP Leszcza!

• Jak dołączy do zespołu, to juz lubie Dzem.

Subidubi du ła.
  • ja tam nie lubię Dżemu na kanapce z żółtym serem - JESTEM ZA!

• ap

• Panie organizatorze, może jakieś konkrety! Kiedy robimy se tą pikietę i przemarsz, co?

Subidubi du ła.
  • ja to bym zrobił jutro kolo 12:30

• w przyszłym tyg. podam konkretne info, wzory transparentów (można zabierać swoje, pod warunkiem, że nie będą to loga partii politycznych) itd

• Nie powinniśmy tworzyć negatywnych emocji rażąc wielkich fanów dżemu i tylko nocą do klubu pójść radośnie wykrzykując podczas marszu rożne takie ale zróbmy spotkanie <3

Rasowy aktor, który pożegna scenę, do końca życia gra już tylko człowieka.
    • gzzgzzz said...
    • User
    • 29 Jun 2012, 08:19
    hejt marmolada

• cyc2 said...
    • User
    • 2 Jul 2012, 14:51
    a ja jestem za tym, żeby na Woodstocku podreślać to "stop narkotykom" bo niby ładnie, pięknie, Jurek powie ze sceny, żeby było bezpiecznie i mądrze, a połowa ludzi chodzi zjarana albo naćpana innym gównem

• straszne .

Rasowy aktor, który pożegna scenę, do końca życia gra już tylko człowieka.
  • jestem za

• cyc2 pisze:
    a ja jestem za tym, żeby na Woodstocku podreślać to "stop narkotykom" bo niby ładnie, pięknie, Jurek powie ze sceny, żeby było bezpiecznie i mądrze, a połowa ludzi chodzi zjarana albo naćpana innym gównem

smutne, ale prawdziwe ;(

• Defmecz said...
    • User
    • 22 Jul 2012, 14:08
    Wehrmacht z Tobą : )

• To jak?

Tak poważnie - jedziesz ex w ogóle?

Subidubi du ła.
  • nie wiem. przez te barierki jakoś odechciało mi się jechać.. niech ktoś inny ogarnie ten zlot, bo sprawa słuszna. PIS YO

• nie no lepiej żeby chodziła ZALANA legalnym narkotykiem czyli alkoholem

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.