• poszukuje ekipy z Krk/GOPu, wybieramy sie z moim menem w dwojke ;] mile widziany wiek okolostudencki, ale niekonieczny ;p

• czym sie wybieracie?

Rasowy aktor, który pożegna scenę, do końca życia gra już tylko człowieka.
  • Ja lece na smoku wawelskim

• jesli pytanie do mnie-na 99% pociag/bus.

• tylko pytam bo pierwszy raz widze takie okreslanie wieku jadac na wood.

• No wiesz- mio wszystko lepiej/fajniej sie jedzie z ludzmi okolo swojego wieku, niz z ludzmi samymi plus 40. : P Ale wiek okolostudencki, czyli taki przecietny utstokowy to 14-28, takze ten. W pociagu wszyscy prawie : D

Subidubi du ła.
  • to woodstock a nie pociąg do sanatorium :P

• ;]

-----0-----
  • po konkretne, nie trollowane kretyńsko informacje zapraszam na woodstockowe forum: http://uctok.com/ :)
    a Bank Podróży uctoku o tu: http://uctok.com/bank-podrozy-vf85.htm

Niczego nie będzie żal!
  • ! bardzo dobrze !

• ladyull said...
    • User
    • 10 Jun 2012, 00:49

autostop

jak zobaczycie takie rude z crustem gdzieś pod Krakowem z tabliczką WOODSTOCK, to zabierzcie ;)

• bus

Mam wolne miejsca w autokarze. Śląsk - Bytom, chętni pw albo gg: 2537575

• zraz87 said...
    • User
    • 19 Jun 2012, 23:50
    Nie mam wolnych miejsc w autokarze. Chętni pw.

You cannot kill what you did not create.
  • Mam 1,47 wolnego miejsca w ciągniku. Chętni pw

• zraz87 said...
    • User
    • 13 Jul 2012, 11:05
    Tu pisać kto skąd jedzie po co, kiedy, dlaczego , w którą stronę itp , a nie niepotrzebny spam.

You cannot kill what you did not create.
  • Jedzie ktoś autem z okolic Sandomierza lub poszukuję ekipy ? planowany wyjazd 29

• Podróż autem z Lubelskiego, ~Nałęczów

Siemka,
    zamierzam się wybrać autem 31 lipca i wyjechać 6 sierpnia, na razie mam 3 miejsca wolne, jeśli ktoś chętny to pisać ;)
    Oczywiście, podstawowy warunek to zrzuta na paliwo.
    pzdr

Każdego dnia budze się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem....
  • Jedzie ktoś z Gdańska lub okolic?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Jul 2012, 20:18

Z powrotem

Bardzo chętnie zabiorę się z powrotem z kimś, kto wraca 5.08 i jedzie w kierunku Wrocławia albo Opola. Dokładam się do paliwa :) szczegóły do obgadania na priv.

W sumie jakby ktoś jechał z Wrocka, albo Opola w okolicach 31.07, to też mogę się zabrać ;)

• hehe nie

• ....

Witam .. Ja i jeszcze 4 osób wyruszamy 29 lipca z Opola , jedziemy TLK bez przesiadek .
    Pociąg wyjeżdza z opola o 21.26
    W Kostrzynie jesteśmy na 4,39 .. :P :)
    Jak coś to PW

• Radom - Kostrzyn

Dwa wolne miejsca w samochodzie z Rdm do K.
    Wyjeżdżam 31ego wieczorem albo jakoś tak...
    info na priv.

• Wrocław - Kostrzyn - Wrocław

hej, ruszamy na woodstock w nocy z pon na wt - jeśli ktoś chętny dołączyć proszę pisać (są jeszcze dwa miejsca wolne) - wracamy w niedzielę po ogarnięciu się i spakowaniu czyli około 12 mniej więcej :)

• gdańsk-kostrzyn 02.08

Hej. Z powodów osobistych mogę wyjechac dopiero w południe 2.08 z Gdańska. Wybiera się ktoś może? Szukam współtowarzyszy do wypicia piwka w pociągu. ;p

• piszę w imieniu koleżanki, ale jakby ktoś podołał, to niech pisze do mnie ;)

"hej razem z koleżanką i chłopakiem szukamy takiego ustawionego stopa na woodstock:) mieszkamy w Łowiczu więc możemy dojechać np do Kutna czy Łodzi. jeśli ktoś jedzie od Warszawy A2 to spokojnie można zjechać w naszych okolicach. interesuje nas wyjazd od północy z 31 na 1 do ranka 1 sierpnia po prostu, żeby na pierwszego być na polu:) oczywiście zrzucimy się na benzynę czy też bramki. piszcie na priv:)"

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.