• Dojazd

Witam ja jade z dziewczyną z Kielc (czyli praktycznie przez pół Polski) i sprawa wygląda tak, że gdyby znaleźli się jacyś chętni do dorzucenia się na benzynę to wybierzemy sie w obie strony samochodem. Przy 4 osobach w aucie (czyli jeżeli zgłosi sie dwóch chętnych) koszt na osobę jest praktycznie taki sam jak przy podróżowaniu na tej trasie najtańszym pociągiem, a na pewno jest dużo wygodniej (między innymi znika problem z dostaniem się z Giżycka do Węgorzewa i wiele tym podobnych) także gorąco zachęcam. Zainteresowanych proszę o kontakt prywatny w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów.

• Trasa

Chciałem zamieścić link do przybliżonej trasy ale niestety last nie pozwolił mi go wstawić. No ale chyba każdy umie korzystać z google maps także nie powinno to stanowić jakiegoś specjalnego problemu ;)

• Last Minute

Zostały jeszcze dwa miejsca w samochodzie (jedna osoba już się zgodziła i potwierdziła na 100%) więc czekam na chętnych!

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.