• Kraków !

Jedzie ktoś ? Z chęcią kogoś przygarniemy :) Zwłaszcza osoby, które jadą po raz pierwszy.

• Łącznie z beforem, czy tylko na 3 dni w Dolinie Trzech Stawów?

• markopw said...
    • User
    • 20 Jun 2012, 12:58
    ja jadę na 3 dni, nocleg na polu namiotowym. wyjazd w piątek

• chudAM said...
    • User
    • 20 Jun 2012, 23:27
    Ja jadę z Kra . . . . :)

//..
    • esoka said...
    • User
    • 21 Jun 2012, 09:10
    Pisałbym się bo prawdopodobnie w tym roku jadę sam.

• marrcys said...
    • User
    • 22 Jun 2012, 13:05
    a rzeszowianka może być? dobrze byłoby mieć kogoś na miejscu, na razie nikogo takiego niestety nie mam

• marrcys escribió:
    a rzeszowianka może być? dobrze byłoby mieć kogoś na miejscu, na razie nikogo takiego niestety nie mam

nie martw sie, z tego co wiem to na miejscu bedzie pare (nascie tysiecy) osob :)

• marrcys said...
    • User
    • 22 Jun 2012, 14:27
    rly?:] wiem wiem, ale wolałabym z góry wiedzieć, że na kogoś mogę ewentualnie liczyć, a nie zaczepiać nieznajomych co krok

• knyss said...
    • User
    • 23 Jun 2012, 16:05
    ja na 3 dni, ale może bifor także.

• jadę z przemyśla, najprawdopodobniej sam, before mile widziany.

Tu powinien być mądry cytat. Nie ma.
    • okmanek said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 04:53
    też jadę z Krakowa, być może sam, możemy się jakoś zgadać.

• Ja jadę drugiego, wsiadam w bus, najwygodniej, godzina i na miejscu. Udało się fajny nocleg znaleźć ze względu na panie jadące z drugiej części kraju... Aż mi trochę szkoda tego pola namiotowego ;/

• markopw said...
    • User
    • 16 Jul 2012, 16:03
    to jak, kto jedzie z krakowa z noclegiem na polu namiotowym włącznie? chętnie kogoś przygarnę lub się dołączę do kogoś. chętnych proszę o wiadomości prywatne

• Jadę w sobote wracam w sobotę, dwa miejsca w samochodzie jak ktoś chętny to przkop@gmail.com

• Heemeyer said:
    marrcys escribió:

nie martw sie, z tego co wiem to na miejscu bedzie pare (nascie tysiecy) osob :)

o nie, naprawdę tak dużo ludzi będzie? :(((( niefajnie.

• knyss said...
    • User
    • 31 Jul 2012, 19:08
    Zbiera się ktoś z Krakowa na trzy dni? Dwie osoby z lasta jadą, jak ktoś zainteresowany niech się kontaktuje na pw albo po prostu wbija do busa w piątek na R.D.A o 10:50.

• chyba ja wbije do tego busa.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 2 Aug 2012, 11:33
    A wcześniejszym o 10:10 jedzie ktoś ? :>

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.