plotki przecieki, kto zagra ?

• plotki przecieki, kto zagra ?

no jak myslicie ?

• Na pewno nie Amy Winehouse ;//////////////////////

• devuch_ said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 10:55
    no, Whitney Houston też nie :(

• metju17 said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 16:44
    Ja słyszałem że The Killers i Placebo mają zagrać, ale różnie to z plotkami bywa ://

• Ja wam powiem w sekrecie że o 19 na mainie w sobotę ma być Sylwia G. <3

A tak poważnie to liczę i obstawiam Eda Sheerana :D (na ten moment mi najbardziej pasuje)

~na na na~
    • Korova0 said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 18:58
    Ja bym chcial SWR

• devuch_ said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 19:37
    podobno chodzą słuchy że jakiś Snoop Dogg czy ktoś taki ma być, ale pewnie tylko możemy o nim pomarzyć :<

• metju17 said...
    • User
    • 26 Jun 2012, 20:04
    Jak są plotki to nie może oczywiście zabraknąć Gossip

• Myślę, że Two Door Cinema Club moze wystąpić.

• devuch_ said...
    • User
    • 27 Jun 2012, 22:37
    ^ taaaaak, to by było cudowne <3

• Też myśle, że TDCC, ale zobaczymy ......

• Korova0 said...
    • User
    • 4 Jul 2012, 07:21
    przeciez byli w tamtym roku wtf?

• byli, ale na open'erze.

• Lechusz said...
    • User
    • 6 Jul 2012, 07:25
    Drażni mnie ta "niby" zasada, że "byli rok temu na openerze - w tym roku nie mogą być na Coke".
    Jakoś inne festiwale nie mają problemu by rok w rok zapraszać te same gwiazdy i wszyscy się dobrze bawią.

• jak dla mnie tdcc mogą być. chociaż wl i the kooks po dwóch latach dopiero byli na coke.
    ed: to nie jest tak ze zespól musi wydać nowy album żeby ziółek ich zaprosił ? ;p

• Niekoniecznie. Placebo, które ma zagrać na tegorocznym Coke'u, nową płytę zapowiada na rok następny. Z kolei na tegorocznym HOF'ie zagrają The Cardigans, gdzie poprzednia płyta została nagrana jakieś siedem lat temu, a o nowej nic nie słychać. Nigdy nic nie wiadomo. TDCC mogłoby być!;]

• o ile dobrze pamiętam to na konferencji (był gdzieś na yt filmik) pan Z kiedy zapowiadal Placebo i TK wspominal cos o tym, ze na coke maja byc zespoly, ktore wydaja nowe albumy
    jak TDCC to 12.08

imho moze jeszcze Passion Pit, Ed, Mona i Crocodiles - nie wiem czy by pasowali, ale mają wolne terminy :D

• devuch_ said...
    • User
    • 10 Jul 2012, 20:48
    MOOONAAAAA, tak, pragnę ich <3 co z tego, że w sobotę grali we Wrocławiu

• z całym szacunkiem do metrowców... PO CO? oni grają (prawie) co roku u nas.

• ja czuję Florence. Nie ma nic na 11-12 sierpnia + będzie w Europie + grają Spector, z którymi ma trasę

• na Florence to już nie ma co liczyć. Line-up już jest, zostało tylko TBA na Coke stage w piątek, a Florence zagrałaby raczej na Main a nie na Coke :)

• Korova0 said...
    • User
    • 30 Jul 2012, 16:28

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.