• Mieszkam w Krakowie, idę zarówno na jutrzejszy jak i sobotni koncert, niestety wszyscy z mojego składu się wykruszyli więc fajnie byłoby znaleźć kogoś do towarzystwa:) gg 9530576 lub mail drkarolina.91@gmail.com :)

• Karolinna91 pisze:
    Mieszkam w Krakowie, idę zarówno na jutrzejszy jak i sobotni koncert, niestety wszyscy z mojego składu się wykruszyli więc fajnie byłoby znaleźć kogoś do towarzystwa:) gg 9530576 lub mail drkarolina.91@gmail.com :)

https://www.facebook.com/events/453041541396842/ dopisujcie sie do wydarzenia, cos skombinujemy :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 9 Aug 2012, 12:21
    Jadę pociągiem z Zielonej Góry jutro rano o 5:35 i w Krakowie będę o ok. 15 i praktycznie od tego momentu mam wolny czas. Jakby ktoś chciał gdzieś 'wyjść' to pisać śmiało na PW, ew. na fejsie (link w profilu). ;)

• Lechusz pisze:
    IMPERATORE_PL pisze:
    Jeden dzień i tyle przegrać. Skręciłem kostkę przed południem, rozpieprzyłem sobie torebkę stawową, stopa spuchła jak balon i tym samym na chwilę przed okazuje się, że nie jadę. Tyle przegrać! Jestem zdruzgotany, ale Wy chociaż bawcie się dobrze! :)

Och cholera... Zdrowia!

Dzięki! Pozdros! :)

• Ktoś z Łodzi jedzie na drugi dzień i nie ma z kim jechać jak jaa?:D

• Ogłoszenie, propozycja

.

Edited by xchlusciec on 15 Aug 2012, 13:19
  • Kachna orientujesz sie moze czy znajde cos w poblizu w miare niedrogo?

• TYCHY i OKOLICE

Hej byłam dwa lata temu i było super, niestety zebrałam tylko kumpla a jak wiadomo im więcej tym weselej czy ktoś jedzie, i nie chciałby się zintegrować :] sama nie chce jechać a tak można kogoś poznać
    na razie ugadałam się na jeden dzień (prawdopodobnie pole namiotowe) ale może ktoś tu będzie chętny i zostanie siędłużej, z chęcią pogadam to mój numer gg 11976329 czekam na kontakt
    Agnieszka

• ludzie, czemu nie chcecie spać na polu? :) przeciez to miejsce idealnej integracji i najlepszego klimatu :P

sporo ludzi jedzie samych na Coke, jest wydarzenie, wpisujcie sie bedziemy sie integrowac ;) https://www.facebook.com/events/453041541396842/

• Hej ludzie ;) Jestem z Krakowa i idę na 2. dzień. Niestety wyszło tak że zostałam sama...Chętnie bym się do kogoś dołączyła. Zawsze lepiej z kimś niż samemu. piszcie na gg: 28430051

• Chrzanów i okolice

hej będę na Coke w niedzielę na Placebo a dodatkowo wygrałam bilet na jutrzejszy Warm Up :) Jeśli jest ktoś z okolic i będzie wracać po koncercie samochodem/pociągiem, albo nie wiem, dotrzyma towarzystwa to chętnie dołączę !

Do której planujecie ten bifor? Może przeczekam do rana?? :D
    Moje gg: 6688653

• Kachna- said...
    • User
    • 9 Aug 2012, 16:55
    Madlenn_90 pisze:
    Kachna orientujesz sie moze czy znajde cos w poblizu w miare niedrogo?

Blisko terenu festivalu to nie mam pojęcia bo ja mieszkam kawałek od tego :/ Nic jeszcze nie masz? Może u jakichś znajomych albo dokupić pole :)

• Jesli cos to bylabym sama pole wlasnie nie zabardzo a znajomych tez niestety nic nie mam daltego szukam porad tutaj :) a akademiki Pk Awf myslisz ze znalazlabym tam cos, slyszalam ze polozone sa w miare niedaleko

• Wrocław/DOLNY ŚLĄSK

Wrocław i okolice jadą na Coke?
    Ja wybieram się PKP z Jeleniej Góry w piątek w nocy.
    Chętnie ogarnę jakąś ekipę!

• yexin said...
    • User
    • 9 Aug 2012, 18:11
    a z Poznania ktoś jedzie?

• THE KILLERS WARM-UP

Szukam towarzystwa (najlepiej ktoś kto będzie chciał być na miejscu dużo wcześniej-barierki ;)

• jest wydarzenie na faceboooku BEFORE PARTY: https://www.facebook.com/events/453041541396842/ dopisujcie sie i tam ustalimy co i jak :)

• Edited by WanSmile on 11 Aug 2012, 20:45
    • grusio said...
    • User
    • 9 Aug 2012, 21:06
    Yo Gdańsk, ktoś na jutrzejsze TLK o 8:24 z Głównego ? ;>

• WOLNE MIEJSCA W AUCIE

Hej, mamy 3 wolne miejsca w aucie! Jedziemy na 2 dzień!
    Z Łodzi (przez Częstochowę) do Krakowa. ;)))

Kontakt: 698090622

• Idę na drugi dzień, jestem z Krakowa, chętnie się do kogoś przyłącze :D
    Pisać na PW, GG: 6978258 :>

• 3 wolne miejsca w samochodzie na trasie z LUBLINA w niedzielę z rana!
    (jest opcja tez transportu powrotnego po koncertach do Lublina)
    kontakt 726 194 848

• Lechusz said...
    • User
    • 9 Aug 2012, 22:57

Warszawa

wschodni, sobota, 7.03 inter regio? anybody?

• the killers!

a ja bardzo w porę piszę - szukam towarzystwa na sobotnie koncerty, bo samemu to tak nieco do dupy. nie ważne skąd, byle żeby nie kradło nerek i nie mordowało :D proszę pisać na priv <3 jadę w sobotę rano do krakowa

serebrjanje zajci wodjat chorowod
  • FOREVER ALONE

kogoś skąd kolwiek, spotkamy się na głównym.
    szukam, bo samemu to stypa. z podobym gustem muzycznym i głównie na Placebo :3

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.