• Openerowicze z Krakowa!

Openerowicze 'Lastowi' z Krakowa i okolic!
    Co Wy na to, aby razem zebrać się ekipą w Krakowie (wszyscy z świetną kompatybilnością muzyczną, różnymi osobowościami, z dobrymi humorami, naładowani słoneczną energią) i wyruszyć razem pociągiem na północ na Openera! :)

Myślę,że stopa dobrej zabawy jeszcze bardziej by się zwiększyła ;) A zawieranie nowych,openerowskich kontaktów z ludźmi z podobnym gustem muzycznym nie dość,że nie co dzienne, ale jak przyjemne! Opener wydaje się kumulować ludzi z ciekawymi charakterami! Także są już chętni na wspólną podróż do Gdyni?

• jestem za zdecydowanie ;d

fix you
  • czemu nie, za!

Ten, kto słucha muzyki, poddaje się melodii i mocy z niej wypływającej.
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Apr 2012, 17:37
    Za!

• majpod said...
    • User
    • 22 Apr 2012, 10:28
    Świetny pomysł ! Montujmy się zatem :)

• Liczyłam na to, że znajdę kogoś z Krakowa i wreszcie :) Też chętnie się dołączę zwłaszcza, że jak do tej pory nie znalazłam potencjalnych towarzyszy wśród znajomych

• Również jestem na tak :] zarówno co do wspólnej podróży jak i spotkania się już na polu namiotowym :)

• z bukabukaa jedziemy pociągiem z Tarnowa o 21:35 - 3.07 - więc ktokolwiek się dosiada w Krk mniej więcej koło północy - musimy się znaleźć i zacząć melanż!

• To może jakieś przedopen'erowe spotkanie w Krakowie? Co wy na to?

• Też myślę o Openerze, na 4 lipca zamierzam wbić jadąc z Krakowa.

• no zróbmy spotkanie przedopenerowe w krakowie i jedźmy w ogóle razem, tylko nie róbcie tego wszystkiego beze mnie, bo ja na pewno będę, więc czekajcie!!!!!!!!!!!!

• dobry pomysł ludzie ; D tylko trzeba sie ogarnąć, zeby ta wspolna podróz wypaliła!

| Our lives are not our own. We are bound to others, past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future. |
  • No to skoro są chętni pozostaje ustalić kiedy się spotykamy :) Kiedy wam pasuje? Proponowałabym przyszły weekend, może sobota?

• sylwus said...
    • User
    • 14 Jun 2012, 19:36
    Czy jakaś dusza z Krakowa wybiera się wyłącznie na Bon Ivera?

• bajej said...
    • User
    • 15 Jun 2012, 09:28
    Jak na openera to tak, zeby być dzień wcześniej ;). Czyli 3.07 już w Gdyni (pole namiotowe jest juz wtedy otwarte), anyone?

http://www.przemekbajej.pl <- zapraszam na bloga
  • Ja też jechałabym tak, żeby 3.07 być już na miejscu

• [Deleted user] said...
    • User
    • 17 Jun 2012, 17:46
    A nie jedzie może ktoś z Krakowa autem i byłby skłonny zabrać 1-2 osoby ? :D Najlepiej wyjazd już 3.07 rano , bo pole otwierają koło południa. Pisac na priv ziomeczki

• A co z imprezą integracyjną Openerowiczów z Krk?

• na sto pro będzie

• Czy jest już wybrany jakiś konkretny termin lub miejsce?

• żadni znajomi się jednak nie wybierają, jestem w kropce- jechać, czy nie. obserwuję więc wątek i liczę na krakowską grupę, do której można by się podpiąć.

• Temat spotkania w Krakowie ucichł, a Open'er się zbliża wielkimi krokami. Spotykamy się czy nie? Kto chętny niech pisze kiedy mu pasuje. Ja mogłabym dopiero w przyszły weekend.

• Ja jestem za i przyszły weekend nawet mi pasuje;)

• bajej said...
    • User
    • 23 Jun 2012, 20:06
    Podbijam - kto chce jechac tak, zeby 3 lipca być na miejscu?
    Może jakaś mała prywatna grupa na fb?

http://www.przemekbajej.pl <- zapraszam na bloga
  • To może ustalmy jakiś konkretny termin wyjazdu i jedźmy wszyscy razem;)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.