• Powiem tak, jak nie będziecie tam w godzinach porannych, to miejsca na 4.2 na pewno nie będzie, poza tym jest tam strasznie głośno, ze względu na niedaleko oddaloną miniscenę na której puszczają całą noc muzykę z głośników :P Ta policja obok 5.1 jest tak daleko oddalona, że nawet przez lornetkę nic by nie zobaczyli, co się na polu dzieję. Rok temu tam byłem, do prysznica było 5 minut drogi, do sklepiku i scen jakieś 10-15 minut, ale dało się przeżyć, poza tym było blisko na miasto, do sklepów i KFC.. Ochrona tam się przechadzała tylko czasem, jak wszędzie indziej, jak widzieli szkło - kazali przelać do plastików i na tym się kończyły ich interwencje :P No i przyjechaliśmy rok temu koło 23 i wciąż były tam miejsca.. Jakbyście tam zrobili taki miniobóz z polską flagą itp. to myślę, że spokojnie moglibyście nam zająć kilka miejsc, ale to tylko luźna propozycja :P

• cresp84 said...
    • User
    • 29 May 2012, 18:39
    @trutek122: mówisz o godzinach porannych w czwartek czy piątek?

• trutek jedziesz z moim bratem -buder- prosze Cie nie spij go za bardzo :) ,my dolatujemy do Was z Hiszpanii takze niedlugo sie wszyscy zobaczymy :)

• Mówię o godzinach porannych w czwartek oczywiście. W piątek dobrego miejsca to ze świeczką szukać. @darialub, postaram się :D Wszystko z umiarem, koncerty na kacu też nie są najlepszym pomysłem..

• kl3b01 said...
    • User
    • 30 May 2012, 15:51
    Dobra. To jakie pole ostatecznie ??
    I jaki znak rozpoznawczy. Bo jutro już chyba nie będę miał czasu na siedzenie przed netem ;/

• Buder80 said...
    • User
    • 30 May 2012, 19:28

Pole i spotkanie

Pole będzie tam gdzie nas Trutek poprowadzi, już tam był więc będzie wiedział najlepiej. Co do flagi to mam tylko dwie z Bobem Marleyem i raczej szkoda byłoby mi je tam zostawić. Jeśli ktoś chce się spotkać możemy ustalić jakieś dane miejsce i porę telefonicznie, mój telefon powinien działać 501377835, ludzie z którymi bedę imprezował będą posiadać czarne koszulki z logo HC Hardcore Tattoo dość spory napis na plecach(choć zapowiadają deszcz więc może to być słaby znak rozpoznawczy). Ewentualnie jak zobaczycie kogoś w takiej czapce http://www.snowboard-online.pl/czapka-z-daszkiem-fox-legacy-flexfit-black/?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-05&utm_content=23582#nclid=5fc7729792c67e5b0d2ec1eff9936ad6 i zielonych bojówkach to zaczepcie. Do zobaczenia na imprezie!!!

• Akurat w tej kwestii nie mam nic do gadania :P Jak nam wcześniej nie zajmą, to pójdziemy tam, gdzie będą miejsca, o 23 nie będzie zbytniego wyboru :(

• Helgaaaa!!

• :))) właśnie tego potrzebowałem !
    Jak tam wasze wrażenia z deszczowego RiP'a ? Ja bawiłem się szalenie dobrze.
    Pozdrowienia dla Eli, Kasi, Michała i Trutka :)) Szkoda, że więcej Was nie spotkałem, może uda się w przyszłym roku.

• Było megazajebiście! Aczkolwiek muszę przeprosić wszystkich, którzy próbowali się ze mną skontaktować.. Zjebałem po całości, ale to wina mojego telefonu, który nie chciał przyswoić niemieckiego klimatu i po prostu padł. Baterii jeszcze trochę miał, mimo to nie chciał się włączyć. W domu już odpalił się normalnie :| Za rok biorę kilka telefonów, żeby nie było podobnych cyrków. Metallica - najlepszy koncert, byłem w snake picie, złapałem 2 kosteczki, nigdy w życiu tego nie zapomnę.. Pozdrowienia dla wszystkich Polaków, których udało mi się spotkać w tłumie, zajebistej ekipy pociągowej i o dziwo dla Niemców, którzy w tym roku byli niesamowicie życzliwi, pomocni, większość znała angielski.. Dziewczyny w tym roku też były nieporównywalnie ładniejsze :P Szkoda, że pogoda średnio dopisała, ale dało się przeżyć. Za rok wszyscy jedziemy pociągiem! :D

• Mi się niemcy też bardzo podobali, pozytywnie mnie zaskoczyli - tzn pod względem tego, że byli mili itd... Wszyscy się wspierali, częstowali np piciem, brali na ramiona biedną małą zbłąkaną duszyczkę, która nic nie widzi zza pleców dwumetrowych kolosów... :D Gdzie się nie znalazłam, zawsze ktoś do mnie zagadywał i bez problemu po angielsku rozmawialiśmy :) Ostatniego dnia poznałam trzech niesamowitych (zbakanych) :D chłopaków... They made my day :D Oni podnieśli poziom mojego zadowolenia z RiPa o dodatkowe 100% :D Metallica też mi się bardzo podobała!, Linkin Park, na który czekałam niecierpliwie - zawiódł mnie... zagrali jeden kawałek za drugim, bez kontaktu z publicznością i bez bisu... ale nie wiem, może zawsze tak wyglądają ich koncerty... Na As I Lay Dying zostałam znokautowana, szczęka nadal mnie boli... :P A pogoda wcale nie była taka zła :) Ja nie narzekam :) Z przyjemnością pojadę w przyszłym roku, a szczególnie ze względu na atmosferę i ludzi :D

• Aha - niesamowite są wspomnienia związane z jakimiś spontanicznymi akcjami :D Np w niedzielę koleś od ściągania wody ze sceny... :D Został RiPową gwiazdą :D Hallelujah! Uwielbiam też tyłek kolesia spod sceny na Tenacious D! XD Taaak... Było zajebiście i trzeba tam wrócić :D

• endover said...
    • User
    • 6 Jun 2012, 09:18
    Zajebiście było! Koncert Metallicy - marzenie.. Warto było pół dnia spędzić pod barierkami. Mam kostkę i frotkę na rękę Hetfield'a. :D
    Czy ktoś z Was miał Polską flagę na owym koncercie? ;> Wydawało mi się, że mi mignęła w tłumie. Sama nikogo z Polski nie spotkałam, niestety... Ale macie rację - w tym roku znacznie milszy się tłum wydawał. Też gadałam z wieloma osobami, po angielsku nawet z ochroną można się dogadać, więc luz.

Jak dla mnie, techniczny w skarpetkach Hello Kitty zniszczył system.. :D Albo techniczny z ekipy Enter Shikari, który biegał cały koncert za wokalistą rozwalającym scenę. :D
    Tenacious D - do tej pory zbieram żebra do kupy. :D Linkin Park - ostatni raz słuchałam ich w gimnazjum, a teraz wróciłam, bo koncert mi osobiście niesamowicie się podobał.

Świetny festiwal, na pewno trzeci raz też się wybiorę. :) I może wtedy uda się kogoś z Was znaleźć. ^^

Lepiej życ jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.
    • Buder80 said...
    • User
    • 6 Jun 2012, 19:09
    Mi również bardzo się podobało, Metallica masaszi, a potem 2h z Skrillexem do dziś czuję że wszystko mnie boli. Ekipa była niesamowicie pozytywna, współpracująca ze sobą bez żadnego ale!! W pociągu mega polew, w pozytywnym znaczeniu. Teraz wiem że pociąg z tym biletem jest zajebistą opcją. Szkoda że się nie spotkaliśmy, ale może w przyszłym roku, już to widzę z 20 osób w pociągu a potem na polu razem!!!
    And remember "Sometimes u must...." ;P

• Maaryyy said...
    • User
    • 8 Jun 2012, 23:59
    hahah :DD
    No kuuurwa pociag w przyszlym roku obowiązkowo :P
    Koncerty, ludzie i atmosfera po prostu epickie <3
    Nie umiem tego opisywac slowami, wiec powiem tylko ze was uwielbiam i czekam na przyszly rok :)
    pozdrawiam, Mary Operator Kamery xP

Czekam aż świat zazieleni się na śmierć....
    • kl3b01 said...
    • User
    • 9 Jun 2012, 00:00
    pdc_deszczu pisze...

[:))) właśnie tego potrzebowałem ! ]

- Ja też !!

pdc_deszczu pisze...

[Pozdrowienia dla Eli, Kasi, Michała i Trutka :))]

- Również pozdrawiam !!

trutek122 pisze...

[Było megazajebiście! Aczkolwiek muszę przeprosić wszystkich, którzy próbowali się ze mną skontaktować.. Zjebałem po całości, ale to wina mojego telefonu, który nie chciał przyswoić niemieckiego klimatu i po prostu padł. Baterii jeszcze trochę miał, mimo to nie chciał się włączyć. W domu już odpalił się normalnie :| Za rok biorę kilka telefonów, żeby nie było podobnych cyrków.]

- Przeprosiny przyjęte :) Mi telefon padł, ale po tym jak go utopiłem w błocie na Offspringu :) (całe szczęście odpalił kilkanaście godzin później).

Cyrki to ja miałem z powrotem do PL, bo cały czas wierzyłem, że się znajdziemy i wrócimy na magicznym tanim bilecie grupowym :) Ale cytując WWO:

"Wszystko dobre, co się dobrze kończy, wszystko złe, co się kończy źle, co za dzień..."

I ta myśl mi przyświecała :)

trutek122 pisze...

[Dziewczyny w tym roku też były nieporównywalnie ładniejsze :P]

- Podobno to Dunki :P

BabeOfJazz pisze...

[Z przyjemnością pojadę w przyszłym roku]

- Ja też !!!!!!!!!!!!!!

• To jak w przyszłym roku się ktoś wybiera? Zastanawiam się nad kupnem biletu, chociaż chyba nie ma się nad czym zastanawiać:)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.