• Indiae said...
    • User
    • 19 Mar 2012, 09:05

Sziget - Polska

Czy ktoś tu zainteresowany, choćby wstępnie, stworzeniem ekipy, która by wyruszała z Katowic?

Jesus's jumping on the pogo stick.
  • Polska

Ja i moi znajomi chyba sie wybieramy większa paczką ale nic nie wiadomo jeszcze wszytko musimy uzgodnić : )

• jestem zainteresowany, choćby wstępnie. i jakby trzeba było dogadać się z autochtonami, np. w celu kupienia lángosa, to potłumaczyć mogę.

• ja najprawdopodobniej tez sie wybieram. teraz tylko trzeba do 30ego kupic tanszy bilet...

dzieki za inicjatywe:) sprawa do obgadania wkrotce!

• :D

Pamiętacie zeszłoroczny pomysł polskiego spotkania przed Szigetem? W zeszłym roku nie udało mi się na nie dotrzeć ale może by zorganizować coś takiego raz jeszcze? Był ktoś może na takim zgromadzeniu? Udało się :)?

Bilet już jest :D

• hm, chujowy line-up w tym roku właściwie. hm.

• Ja mogę z Katowic targać jeśli ktoś mnie przygarnie, bo sam to się zgubię :>

• I ruszyło się coś? :)

• bilet kupiony, teraz tylko znalezc tani lot i wszystko ready:) to co z tym polskim spotkaniem? pomysl super!

• a czy jedzie ktoś na jeden dzień, dokładnie na 11.08?

• Polskie spotkanie - super pomysł. Btw. Ktokolwiek jedzie pociągiem z Warszawy 4.08 o 21:10??:)

• Łełełe
    Edited by LastoweLELELE on 25 Jul 2012, 14:07
  • Spotkanie

To co z tym polskim spotkaniem? mialoby byc 5ego? mam zamiar podlaczyc do ludzi z CS, ale i tak mam nadzieje spotkac paru Polakow:)

• "Zapraszamy do udziału w polskim before party w Budapeszcie. Spotkajmy się o godzinie 11.00 na SPA/Basenach w Hotelu GELLERT(przy wejściu na wzgórze). Wstęp z City Pass za za darmo (http://szigetfest.pl/info/sziget_-_budapeszt_citypass)."

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/545059_363009727101968_26910579_n.jpg

• PaniGan said...
    • User
    • 23 Jul 2012, 21:25
    Hej, może ktoś z Was zna kogoś kto chciałby kupić karnet na festival? Mam do sprzedania cały karnet wraz z polem. Proszę o kontakt najlepiej mailowy: miss.martagan@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie :)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.