6. Przystanek Olecko

6. Przystanek Olecko plac Wolności
Tuesday 27 July 1999

Upload poster

Festival
Past event
Tuesday 27 July 1999 Saturday 31 July 1999

Festival Lineup (21 artists)

Your festival compatibility is Unknown

Not a Last.fm member?

Sign up and use your music taste to get a personalised festival compatibility.

Already on Last.fm?

Log in to see your compatibility.

Print lineup
Play lineup

Photos

Loading photos…

Tag your photos on Flickr

Showcase your pics for this event by tagging them on flickr.com with this machine tag:

Flickr

27 lipca (wtorek)
16.00 - wyścigi rowerowe dla dzieci do lat 12 - bieżnia stadionu MOSiR
18.00 - Wernisaż wystawy „Biegnący Wilk” (hol kina)
19.00 - „The Bumpers” (Białystok), Graham Crawford i Damian O’Donovan - kopuła Fullera
22.30 - Widowisko plenerowe Ośrodka Teatralnego „AKA¬DEMIA Ruchu” z Warszawy - „Pancernik Patiomkin” - Plac Wolności

23.00 - Nocne granie na Przystankowych Galerach: „Qbek”, „The Gate”

28 lipca (środa)
14.00 - happening uliczny do kampanii „Egzotyczni Więźniowie” (HROŚ-Ublik) - Plac Wolności
14.00 - Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przystanku Olecko - Camping „Badziak”
16.00 - finał IV Otwartego Turnieju Koszy¬kówki Placowej - Plac Wolności
17.00 - Turniej rycerski i pokaz koni arab¬skich - mały stadion
19.00 - „Jaw Raw” (Szczecin), „Obstawa Prezydenta” (Wro¬cław) - kopuła Fullera
22.30 - „Album Rodzinny” - spektakl teatru „Grupa Chwi¬lowa” (Lublin) - „Czar Północy”
23.00 - Nocne granie na Przystankowych Galerach: „Night Come”, „Kawa z Deszczem”, „Green Grass”

29. lipca (czwartek)
11.00 - Turniej Mini Piłki Nożnej dla dzieci w kategoriach wiekowych (ukończona klasa I-IV, V-VI, VII-V1II) - mały stadion MOSiR
16.00 - Bieg na rzecz „Dzikich Mazur” - rozpoczęcie nowej kampanii ekologicznej (HROŚ) - ścieżka wokół jeziora Oleckie Wielkie
17. 00 - reprezentacyjny zespół Asocjacji Folklo¬rystycznej Jugosławii (Belgrad) - „Kud”, Kopuła Fullera
18.00 - „Złoty Rzut” do kosza za bardzo wysoką stawkę
19.00 - „Kazik i jego przyjaciele”, „Sandales” - kopuła Fullera
22.30 - Robert Gawliński, Urszula – Plac Przystankowo Odlo¬towo Muzyczno Manewrowy
23.55 - Nocne granie na Przystankowych Galerach



30 lipca (piątek)
16.00 - Przystankowe Biegi Przełajowe w kategoriach wiekowych: do lat 10, 11-15, 15-30, powyżej 30 lat (osob¬no chłopcy i kobiety) - tra¬sy biegowe MOSiR
18.00 - „Piecz się chlebie” (HROŚ-UBLIK) – plac za OCK
19.00 - Kilersi (Wrocław) - kopuła Fullera
22.30 - „Kult” - Plac Przystankowo Odlo¬towo Muzyczno Manewrowy
23.55 - Nocne granie na Przystankowych Galerach
00.05 - akcja interdyscyplinarna CAL p.t. „Moje dro¬gowskazy” – plac za OCK

31 lipca (sobota)
10.00 - zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Olecka – jez. Oleckie Wielkie (Szyjka)
10.00 - Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Przystan¬ku Olecko - korty MOSiR
12.00 - VII Olecki Otwarty Maraton Pływacki - plaża miejska „Skocznia”
17.00 - „Dikanda” (Szczecin) - kopuła Fullera
19.00 - „Skankan” (Sosnowiec) - kopuła Fullera
20.30 - „Odkrywanie Całej Jaskrawości” - pokaz warsztatów: muzycznego, tańca współczesnego i plastycznego - Scena pod Dębami
21.00 - „Bolero” - spektakl plenerowy Teatru „Gry i Ludzie” (Katowice) - Plac Wolności
22.30 - ONA, Republika - Plac Przystankowo Odlo¬towo Muzyczno Manewrowy
Share this event:

Discussion

Want to discuss bands, stages or festival plans?
Start a conversation in our forum

Shoutbox

Leave a comment. Log in to Last.fm or sign up.

Did you go?

Loading…
Loading…

Reviews

No one’s reviewed this event yet.

Review this event

Related Events

See more