• Ja pierdole, tak narzekacie a i tak bedziecie pic, po prostu meczennicy na miare chrystusa

• Ja tam nic nie mam do Carlsberga. Problem będzie tylko z ceną: na pewno będzie drożej niż Leszek dwa lata temu. No, ale Zimnego Lecha nie podadzą z wiadomych przyczyn :p Jeszcze by sobie narobili kłopotów :p Ja i tak robię zapasy. A jak się skończą to przecież w Kostrzynie i tak są sklepy więc nie widzę problemów. Jakiś Kasztelan się na pewno znajdzie.

• ElricMF said...
    • User
    • 2 Jul 2011, 16:34
    Otóż nie lubię Carlsberga, ale wypije. Zawsze mogło być gorzej, mogło sponsorować Harde :P Chociaż Harde też wypije.

• albo gorzej: jakieś jabłonowo super strong ;p czyli te menelskie "piwa" 10% w plastikowych butelkach :p

• Narzekacie:p Ja tam Carlsberga spijam namiętnie bo zielone, a poza tym chleje wszystko co popadnie i ma procenty :D A na wódstoku chyba tylko limitowaną puszeczkę zakupię, a dwie skrzynki browara nawet na plecach mogę sobie przynieść żeby nie narzekać na lipne ceny i jakieś ubojniane kolejki ;]

• Parcel bardzo dobrze prawi !! zreszta carlsberg to jedno z lepszych tych zwyklych piw (na miejscu pierwszym oczywiscie piast jasny z wrocławia).
    Tylko tytułu tematu nie czaje, jakieś zapasy??? jak ktos sie chce w zapasy bawic to prosze bardzo!!! trenowałem pare miechów tylko ale starczy, który kurwa??!?!?!?!

• A tak w ogóle to zamiast rozcieńczanych piwek to Komandos powinien być ;]

• Krugus said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 10:19
    ' Parcel bardzo dobrze prawi !! zreszta carlsberg to jedno z lepszych tych zwyklych piw '

są gusty i guściki ... ale piwoszem na pewno nie jesteś

• Krugus pisze:

no nie jestem, wolę mocną wódę z ogórkami i dobre ruchańsko tak się składa.

• Krugus pisze:

Za to na bank Ty nim jesteś ;D Pozostań może przy swoim jacku danielsie i nie pierdol Waść.

• Krugus pisze:
    ' Parcel bardzo dobrze prawi !! zreszta carlsberg to jedno z lepszych tych zwyklych piw '

Czlowieku, po prostu w dupie mam zapierdalanie 2km w ta i 2km z powrotem zeby zaoszczedzic 30 groszy na puszce piwa ; o Nie to zebym sie przypierdalal, ale jak jestem najebany to i tak mi wszystko jedno ;p

• zraz87 said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 13:51
    piwsko 2zł , bus 2ł w obie strony, kupując 20 piw płacisz 42/44 zł (chłodne) a tam? 3.7 x 20 ? 74? :)) za tę różnicę mogę Ci zapierdalać na to miasto ^^

edit: będę miał kasiorkę by opłacić prywatne lekcje u mieci :))

You cannot kill what you did not create.
    Edited by zraz87 on 14 Jul 2011, 13:57
  • zostawcie krugusa, mojego przyszłego łódstokowego chłopaka!!! szkoda ze on jeszcze nie wie co go czeka :///

Zraz nie gadaj, i tak bedziemy jebac winiaki !!! ;*

• zraz87 said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 13:58
    chciałbym, ale w tym roku na 99% nie przyjadę :( robota do czwartku włącznie... do późnego popołudnia, a potem jebać 1000 km to bezcelowo raczej :((( za rok! :*

• zraz87 pisze:
    piwsko 2zł , bus 2ł w obie strony, kupując 20 piw płacisz 42/44 zł (chłodne) a tam? 3.7 x 20 ? 74? :)) za tę różnicę mogę Ci zapierdalać na to miasto ^^

edit: będę miał kasiorkę by opłacić prywatne lekcje u mieci :))

Piwo za 2zl? Nawet w zwyklych sklepach chca zarobic na Woodstockowiczach moj drogi :) Poza tym jak bys sie wjebal do autobusu z 20 browarami, to by Cie rozszarpali :D

• zraz87 said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 14:18
    ? stary nie wiem jakimi busami jezdziles;p w tamtym roku tylko trasa: sklep ->pole piwo za 2zł było norma, nie mowie o osiedlowych, tam 2.50 i tak dobrze. od kiedy jezdze na wooda to w sklepie na miescie zawsze udawalo mi sie kupic za dwojke ;) a nikt mnie nie rozszarpywal, te busy male na 10 osob jezdzily, jechalo sie pelnym skladem , wbijalo do takiego i luz blues. i powiem Ci ze busy caly czas na ludzi czekaly, bo wszyscy walili tylko na te autosany ;p

pamiętam był Książ za 1.99 i oczywiście leżak za 2.19 ;))

• Nie pyskuj ;/

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 14:32
    zraz87

pamiętam był Książ za 1.99

ten czarny 9% ?

• zraz87 said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 14:41
    jasny :) czarnego nie piłem, więc nie wiem po ile był ;)

• Krugus said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 15:55
    michas_04

skończ pierdolić mi tutaj śmieci, na woodstocku byłeś może dwa razy a pierdolisz jak byś wychował na nim . KONIEC TEMATU

• joj, 2plny to się zawsze w jedną str płaci. dwie str = 4plny. proste równanie. ;)

• zraz87 said...
    • User
    • 14 Jul 2011, 16:43
    dlatego napisałem 42/44 :))

• Krugus po chuj sie spinasz?

• Krugus pisze:
    michas_04

skończ pierdolić mi tutaj śmieci, na woodstocku byłeś może dwa razy a pierdolisz jak byś wychował na nim . KONIEC TEMATU

radzilbym pohamowac bunczucznosc, bo wiem jak wygladasz cipko wiec radze sie nie pojawiać w pogo ani w piwnej wiosce bo bedziesz brany od tylu,
    wiem ze nie byloby z toba zadnych problemow, sprawdzone info.

• Krugus said...
    • User
    • 15 Jul 2011, 14:57
    groźna morda się odezwała . jak tak bardzo chcesz to mogę nawet ułatwić tobie sprawę i się z tobą spotkać :) wtedy sprawdzisz sprawdzone info

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.