• Na moje zrobią ponownie soni, tylko żeby były dobre kapele ;p

Fuck Fast or Die!!!
    • JanSDMF said...
    • User
    • 25 Jul 2010, 21:04
    Panterę ja bym chciał :D

• JanSDMF said...
    • User
    • 25 Jul 2010, 21:04
    z dimebagiem w dodatku

• [Deleted user] said...
    • User
    • 26 Jul 2010, 10:08
    Koniec listopada - grudzień (tak jak w tamtym roku) będzie wiadomo.

• Panterę? Człowieku nie wiem co bym zrobił gdyby na scenie stanęła stara Pantera.... Dimebag... hmmm jedno z moich marzeń które nigdy się nie spełni...

Fuck Fast or Die!!!
  • Moje marzenie to wyruchać Dimebaga ale on nie żyje ;(

• Sonisphere w Polsce

Na 99% będzie za rok sonisphere w Polsce.
    Wypowiedź z facebooka:
    "SOLD-OUT SONISPHERE: not only did we sell out the UK, we sold our millionth Sonisphere tickets yesterday. Next year we're aiming for 2 million"

• Sonisphere w Polsce

Myśle, że za rok headlinerem będzie w Polsce Iron Maiden, wszystko na to wskazuje... Bedzie nowa płyta, nowa trasa i nie wydaje mi sie, żeby rok po roku mieli dać w Polsce Mete. Mam nadzieje tylko, że nie odbedzie sie to jednak na Bemowie...

"The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed..."
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 2 Aug 2010, 00:28
    Kreator! \M/

• Jeśli na Bemowie

Apollo Stage:
    13:00 - Saxon
    15:00 - Twisted Sisteer
    17:00 - Manowar
    19:00 - Judas Priest
    21:30 - Iron Maiden
    Saturn Stage:
    12:00 - Behemoth
    14:00 - As I Lay Dying
    16:00 - Kreator
    18:00 - Slayer
    20:30 - Motorhead
    Black Stage:
    13:00 - Watain
    15:00 - Satyricon
    17:00 - Mayhem
    19:00 - Immortal

Edited by tomak1986 on 17 Aug 2011, 19:14
  • "Apollo Stage:
    13:00 - Saxon
    15:00 - Twisted Sisteer
    17:00 - Manowar
    19:00 - Judas Priest
    21:30 - Iron Maiden
    Saturn Stage:
    12:00 - Behemoth
    14:00 - As I Lay Dying
    16:00 - Kreator
    18:00 - Slayer
    20:30 - Motorhead
    Black Stage:
    13:00 - Watain
    15:00 - Satyricon
    17:00 - Mayhem
    19:00 - Immortal"

A wersja mi się podoba nawet :D

• kurde

Dobrze by było jak napisał toamk1986 :D , scena rockowa ( jakiś Dżem , TSA , Złe Psy) , i metalowa , tu właśne byłbym za Big Four (Three) Tour bo bez mety by moglo być + ajroni

• Luuder said...
    • User
    • 12 Aug 2010, 15:25
    a ja tam wole żeby była jedna scena. 2 zespoly które lubie będą grac jednoczesnie, pójde na jeden i potem będe żałował ze jednak nie byłem na drugim.
    w sumie wystarczy mi coś takiego, wydaje mi się , że to w miare realistyczna zachcianka:
    13:00 – otwarcie bram
    14:30 - 15:00 - Acid Drinkers
    15:15 - 16:00 - Saxon
    16:20 - 17:20 - Anthrax
    17:40 - 18:40 - King Diamond
    19:00 - 20:30 - Motorhead
    21:00 - 23:00 - Iron Maiden
    Poza tym wolałbym stadion w Chorzowie a nie Bemowo jako lokalizacje tego festiwalu.

• amarus- said...
    • User
    • 12 Aug 2010, 20:46
    a ja tam wole żeby była jedna scena. 2 zespoly które lubie będą grac jednoczesnie, pójde na jeden i potem będe żałował ze jednak nie byłem na drugim.
    (...)
    Poza tym wolałbym stadion w Chorzowie a nie Bemowo jako lokalizacje tego festiwalu.[2]

co do planu- przyjmę to tak, jak mi podadzą, co ja mogę, mały, nic nie znaczący, szary żuczek..? ;D

winter is coming
  • motórhed i ajrony, o!

Aw, c'mon - don'tcha wanna rev up your Harley? VROOOM VROOM!
    • Luuder said...
    • User
    • 13 Aug 2010, 12:37
    amarus- pisze:
    co do planu- przyjmę to tak, jak mi podadzą, co ja mogę, mały, nic nie znaczący, szary żuczek..? ;D

Jakby każdy myślał na zasadzie "przyjme to tak, jak mi podadzą" to mielibyśmy w tym roku 30 minu anthraxa, 40 minut megadeth itd. Na szczęście takie "nic nie znaczące szare żuczki " zdołaly swoim "nic nie znaczacym" oburzeniem zmienić czas grania zespołów na dłuższy. :P moim zdaniem lepiej gadać kogo chcielibyśmy widzieć, bo jak nazwy jakichś zespołów beda często sie powtarzac w tym kontekscie w internecie to organizatorzy bedą mieli jakieś rozeznanie jakie sa oczekiwania i dadza coś sensownego, zamiast pierdolnąc np. Behemotha, Linkin Park, Green day, The Prodigy, The Killers, Sonata Arctica.( wszyscy ofkorz grają max 45 minut).

• Luuder pisze:
    w sumie wystarczy mi coś takiego, wydaje mi się , że to w miare realistyczna zachcianka:
    13:00 – otwarcie bram
    14:30 - 15:00 - Acid Drinkers
    15:15 - 16:00 - Saxon
    16:20 - 17:20 - Anthrax
    17:40 - 18:40 - King Diamond
    19:00 - 20:30 - Motorhead
    21:00 - 23:00 - Iron Maiden

Podbijam, najwyżej na King Diamond pójdę na piwo.

Aw, c'mon - don'tcha wanna rev up your Harley? VROOOM VROOM!
    • amarus- said...
    • User
    • 13 Aug 2010, 15:37
    Luuder pisze:
    amarus- pisze:

Jakby każdy myślał na zasadzie "przyjme to tak, jak mi podadzą" to mielibyśmy w tym roku 30 minu anthraxa, 40 minut megadeth itd. Na szczęście takie "nic nie znaczące szare żuczki " zdołaly swoim "nic nie znaczacym" oburzeniem zmienić czas grania zespołów na dłuższy. :P moim zdaniem lepiej gadać kogo chcielibyśmy widzieć, bo jak nazwy jakichś zespołów beda często sie powtarzac w tym kontekscie w internecie to organizatorzy bedą mieli jakieś rozeznanie jakie sa oczekiwania i dadza coś sensownego, zamiast pierdolnąc np. Behemotha, Linkin Park, Green day, The Prodigy, The Killers, Sonata Arctica.( wszyscy ofkorz grają max 45 minut).

Dobrze, dobrze, nie krzycz na mnie... Powiedzmy, że jeśli się dużo żuczków zbierze, to jest szansa, że nas organizatorzy posłuchają ;p

winter is coming
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 17 Aug 2010, 08:27
    Ja bym chciał żeby w jeden dzień był Anthrax albo Megadeth i Judas Priest + jakiś polski support typu KAT. Kat godzinę, Anthrax/Megadeth 1,5 godziny no i Judas Priest pełny set. No i chciałbym na Bemowie, bo do Chorzowa daleko. Tylko, że pewnie tak nie będzie :(

• A ja bym chciał żeby na nowym soni grał Slayer z Linkin Parkiem bo oni są super

• Skoro już widziałem Big Four...

To teraz gdyby zjawiła się trójka brytyjskich wyjadaczy: Iron Maiden, Judas Priest, Motorhead, zesrałbym się na was na rzadko. Po leczo.

Polska górą !
  • Re: Skoro już widziałem Big Four...

hardRheavyM pisze:
    To teraz gdyby zjawiła się trójka brytyjskich wyjadaczy: Iron Maiden, Judas Priest, Motorhead, zesrałbym się na was na rzadko. Po leczo.

Dlaczego tak brzydko mówisz ;/

• Neirog said...
    • User
    • 8 Sep 2010, 05:38
    KAT musi być !

• Dobrze ~Neirog pisze, KAT musi być :D poza tym chętnie bym zobaczył Motorhead, Sodom, Iron Maiden, Judas Priest, Slayer (znowu, wiem, ale ja chcę jeszcze raz!), Down mógłby być. W ogóle jakby zrobili kilkudniowego można by sprosić dobrą ekipę :D

• [Deleted user] said...
    • User
    • 10 Oct 2010, 13:55
    Ja wam powiem tak: Ozzy, Ironi, Judas Priest, Motorhead, Megadeth, Motley Crue, Def Leppard (jakby już się ruszyli w jakąś trasę...)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.