• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Jun 2010, 12:41

kto za rok?

w przyszłym roku będą 2 dni, pierwszy dzień - gwiazda Rammstein, drugi - gwiazda Judas Priest z nową płytą. W dodatku Anthrax, Slayer i jakieś numetale. Z Polski Kat&RK z nową płytą, Vader, Turbo. A wy jak myślicie?

• Heh jeszcze jeden się dobrze nie zaczął, a tutaj już na temat kolejnego festivalu rozmyślasz??

• A z tym Rammsteinem to byłby dobry pomysł ^^

• Jak dla mnie moga byc Ironi i Judasi , Lamb Of God, cos tam jeszcze:P

• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Jun 2010, 12:58
    Dałbym wszystko, żeby zobaczyć Judasów u nas, nieważne czy to na Sonisphere, czy gdzie indziej.

• Ironi z nową płytą mogli by wpaść :D Judasami też bym nie wzgardził.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Jun 2010, 21:07
  • KREATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rammstein też może być :)

• Majka Jeżowska, Fasolki i Cannibal Corpse

• Judas Priest zagraliby Painkillera i by rozkurwili tym całą publikę.

• Ja bym tylko chciał żeby w przyszłym roku Sonisphere po prostu był, bo to przecież nie jest pewne. Zależy jak poszła sprzedaż biletongów w tym roku i jakie będą mieć zyski.

Co do tego kto mógłby być to jakiś jeden gigant być musi, który by ściągnął dziesiątki tysięcy ludzi jak Metallica. Może jeszcze raz Metallica, bo za rok specjalna trasa. (na 30lecie, mało koncertów będzie) A tak bardzo realnie to Iron Maiden pewnie w trasę ruszy z nowym albumem i nie wykluczałbym, że na jakimś dużym koncercie zobaczymy ich za rok w Polsce.

P.S. Za rok mógłby być na stadionie w Chorzowie. :P

...and Justice for All!
  • w Chorzowie jest za mało miejsc zeby wpuscic tam IM;) na Metallice wszytkie bilety sprzedali i bylo cos ponad 60k miejsc

SLAYER KURWA !!
    • lKlT said...
    • User
    • 14 Jun 2010, 13:44

[spam]

[spam]

Edited by hjbardenhagen on 28 Apr 2012, 04:42
    • Zabor85 said...
    • User
    • 14 Jun 2010, 13:49
    A było 30 k.

"Gitarzysta – osoba na ogół pod wpływem używek, obsługuje gitarę. Gitarzystę można zrobić mieszając odrobinę zapału, odrobinę talentu i odrobinę gówna, ale nie za dużo, bo wyjdzie basista."
    • lKlT said...
    • User
    • 14 Jun 2010, 13:50

[spam]

[spam]

Edited by hjbardenhagen on 28 Apr 2012, 04:42
    • anes77 said...
    • User
    • 14 Jun 2010, 14:18
    Mnie się podoba skład w Wielkiej Brytanii - pierwszy dzień Iron Maiden, drugi dzień Rammstein (czy tam na odwrót). Gdyby tak było u nas za rok byłoby zajebiście (:

"I went to the woods because I wished to live deliberately, to front only the essential facts of life, and see if I could not learn what it had to teach, and not, when I came to die, discover that I had not lived."
    /H. D. Thoreau/
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 17 Jun 2010, 17:05

riririr

ja chcę Beatlesów, co wy na to?

Judasi i Ironi - TAK!

• Za rok... Ja chce big four!!!!!!!!!!!!

• Tak jak kolega powyżej.

• Tak jak anes podoba mi się pomysł z Ironami i Rammsteinem bo ich występy na żywo są zajebiste! ;)

• I mega! Dejwa jeszcze raz! <3

Aw, c'mon - don'tcha wanna rev up your Harley? VROOOM VROOM!
  • G4

Po prostu chciałbym powtórzyć to co było wczoraj z tym żeby więcej czasu poświęcić Slayerowi który zrobił naprawdę piekło na ziemi :D

• slayer(i DUŻO dłużej niż godzinkę), judasi, ironi, i więcej, więcej, więęęęcej wąglika

• SLAYER i MOTORHEAD!!

• [Deleted user] said...
    • User
    • 17 Jun 2010, 17:47
    Arch Enemy!

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.