Osoby które nie maja z kim jechać !

• Tak o 3 jest wyjazd z Poznania Do Gdyni:)

• a kto z kielc jedzie ?:P Krakowiaki dużo osób będzie jechać 30 pociągiem, który w Gdyni jest o 7.36?: >

• a jacyś Poznaniacy jadący ze Szczecina? ;D

• HI

witam jade ze Szczecina sam,no może w dwie osoby, jeszcze dokładnie nie wiem,ale ekipa sie wykruszyla, na 4 dni z polem, samochodem , mam 2-lub 3 miejsca wolne (zależy czy pawna dziewczyna sie wyrobi z urlopem), auto mam raczej 4 osobowe w grupie wyjdzie taniej za paliwo i wogole bedzie ciekawiej. Lub mozemy spotkać sie na miejscu razem=weselej:)))Pozdr
    e-mail:woyou79@o2.pl

• Transport Opener 2010-mamy wolne miejsca z Lublina i z powrotem

Na razie jest nas 2 i mamy jeszcze 5 miejsc w Nissanie Patrolu.Bierzemy instrumenty,mamy muzę w aucie z kllimatem,gps,klimę i inne.Codziennie jedziemy popływać w Bałtyku.Koszt całkowity-150 zł/os.Chcemy jechać 30.06 i wracać 5.07.GG:7729773.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Jun 2010, 15:40
    Ja jadę sam tylko na pierwszy dzień(czwartek) może się ktoś przyłączy z okolic Płocka?Albo z okolic Polski:)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Jun 2010, 16:11
    Ja szukam ludzi którzy wybierają się z Zielonej Góry i okolic. ;>

• bushek said...
    • User
    • 19 Jun 2010, 17:31
    ja z Katowic szukam , jadę 29 pociągiem godzinami wieczornymi wracam 5 jeżeliby ktoś chciałby się przyłączyć to chętnie potowarzyszę :)

prv bądź gie :4085965

• corny14 said...
    • User
    • 19 Jun 2010, 17:51
    szukam ludzi z Siedlec lub okolic. :)

vindur í hárinu
  • osoby wybierajace sie z Poznania dnia 2.07.2010 (piatek) proszone sa o kontakt ;)

• ktoś z włocławka?

• xGizm0x said...
    • User
    • 19 Jun 2010, 20:22
    Ja jade sam z Poznania, a konkretnie to Jarocin>Poznań>Gdynia :)
    29/30 czerwca albo 1 lipca to jeszcze jest do uzgodnienia ;d
    Chętnie się przyłącze do kogoś ;)
    GG: 6349582 albo PM.

Zginoła czorno czopka! Mo być!
  • Katowice, Opole, Wrocław

jedzie ktoś tylko na 1 dzień (chodzi mi o czwartek) pociągiem 1.07 lub w nocy 30.06? i wraca 2.07?;]

• Szczecin

Cześć.
    Mamy 2 wolne miejsca w aucie na tegoroczny festiwal Opener ze Szczecina.
    Przejazd samochodem wyjdzie szybciej i taniej [przy 4 osobach] niż pociągiem - około 120-130 zł w jedną stronę [30 zł na głowę]. Dodatkowo trochę większy komfort niż w pociągu ;)

Planujemy ruszyć w czwartek koło 7 rano, żeby w Gdyni być mniej więcej koło południa.

Osoby zainteresowane przejazdem w dwie strony proszę o info na PM

Pozdrawiam :]

• queenoftragedy pisze:
    a kto z kielc jedzie ?:P Krakowiaki dużo osób będzie jechać 30 pociągiem, który w Gdyni jest o 7.36?: >

no ja na przykład :P

• ftalan said...
    • User
    • 20 Jun 2010, 21:33

Gorzów Wlkp.

Witam,
    jade autem z Gorzowa na Openera w czwartek 01.07 rano i wracam w poniedziałek 05.07 również rano. Szukam 2-3 osób. Kontakt na maila lub gg 3766816.
    Pozdrawiam

• szyldek said...
    • User
    • 20 Jun 2010, 21:41
    Kupię jeden (ewentulanie dwa) karnety 4 dni + pole
    gg. 2033174, 691113759 albo PW.
    Najlepiej Zielona Góra /okolice i i odbiór osobisty
    Pozdrawiam

• Uonda said...
    • User
    • 21 Jun 2010, 12:48

Katowice-Gdynia

Szukamy z chłopakiem dobrej duszy która wybiera się autem i za ustaloną cenę zgarnęłaby nas z Katowic.

<embed src="http://lads.myspace.com/photoshow/slideshow.swf"; type="application/x-shockwave-flash" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" flashvars="userID=255805501&bgColor=10027059&bgColor2=153&transitionSpeed=25&transitionStyle=a&showCaptions=1&albumID=321262" width="470" height="327" name="slider" align="middle"/>

• HHWM said...
    • User
    • 21 Jun 2010, 13:39

Kupię karnet!

4-dniowy z polem! prosze na priva

• baraqel said...
    • User
    • 21 Jun 2010, 14:08

Re: Szczecin

A_____________ pisze:
    Cześć.
    Mamy 2 wolne miejsca w aucie na tegoroczny festiwal Opener ze Szczecina.
    Przejazd samochodem wyjdzie szybciej i taniej [przy 4 osobach] niż pociągiem - około 120-130 zł w jedną stronę [30 zł na głowę]. Dodatkowo trochę większy komfort niż w pociągu ;)

Planujemy ruszyć w czwartek koło 7 rano, żeby w Gdyni być mniej więcej koło południa.

Osoby zainteresowane przejazdem w dwie strony proszę o info na PM

Pozdrawiam :]

Siema,
    Tak jak kolega powiedział wyżej, są 2 wolne miejsca w samochodzie na Openera [jest to samochód typu kombi więc wszelkie bagaże spokojnie się zmieszczą], więc osoby zainteresowane mogą pisać zarówno do A_____________, jak i do mnie, w tym na gg 9808060.

Pozdro

• Białystok

czy ktoś z Białegostoku wybiera się tylko na Pearl Jam, czyt. pierwszy dzień?

• okolice siedlec

corny14 pisze...

szukam ludzi z Siedlec lub okolic. :)

ja z Wegrowa , jakas okolica to jest.
    ile osob od was jedzie? z kad jedziecie?

• corny14 said...
    • User
    • 21 Jun 2010, 21:03
    na razie jadę sam, ale nie wykluczone, że dołączę się do trzech kolegów.

vindur í hárinu
  • a z kad jedziecie bo ja tez jade z kolegami, bedzie nas 5. Tak srednio ile lat macie zeby sie jakos normalnie dogadac mozna bylo ;]

• okolice katowic

dwie osoby (ja+chłopak) szukamy kogoś kto nas przygarnie z okolic katowic/bielska/cieszyna. pomożecie ? :))

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.