Live at Les Nuits Botaniques Festival, Brussels

• Live at Les Nuits Botaniques Festival, Brussels

Nie wiecie moze gdzie i jak mozna zdobyc ten album?
    Czy ktos z Was go posiada?
    bo na zadnej aukcji nie idzie go kupic
    w sprzedazy w Polsce mozna sobie pomarzyc..

• a to nie jest bootleg przypadkiem? też tego szukałem i nie znalazłem, wiem tylko, że przy dużym szczęściu w radio na laście można usłyszeć Portisowe Roads w wykonaniu Archive (nagranie pochodzące właśnie z 'Live at Les Nuits...')

Cisza nie istnieje - wszystko jest muzyką John Cage
  • tak, to bootleg, ale dostepny do kupienia tylko w itunes i na dodatek tylko na terenie US-and-A..
    raz udalo mi sie w radiu last.fm trafic na "Roads" ale zamiast to jakos zgrac na dysk, wsluchalem sie, a potem nie wrocilo.

to jak, znajdzie ktos ten album? :)

• Jurek86 escribió...
    • Usuario
    • 18 Mar 2009, 16:58
    Raczej jest nie do kupienia... ale można wszystkich zarejestrowanych utworów posłuchać na deezer.com

• dzięki za namiar na deezera z tym materiałem... heh, właśnie zbieram się z podłogi. dawno nie słyszałam czegoś równie dobrego

Sometimes the birds interfere with the antennas...
  • całość można znaleźć i przesłuchać tutaj http://www.musicme.com/#/Archive/albums/Live-At-Les-Nuits-Botaniques-Festival,-Brussels-0643443640466.html z resztą ta stronka to kopalnia materiałów archive. w wersji dla zdesperowanych- zawsze można sobie nagrać to korzystając z programów takich jak free sound recorder ect ;3

Sometimes the birds interfere with the antennas...
  • a nie dałoby rady jakoś inaczej niż recorderami? :(
    hmm.. pokombinuje z wtyczkami do firefoxa, dzieki za ta strone.

• carel88 escribió...
    • Usuario
    • 9 Abr 2009, 11:08
    A ja sobie zgrałem. Lepszy rydz niż nic. :)

p.s. missMayfair - dzięki za linka! :)

Los usuarios anónimos no pueden escribir mensajes. Para participar en los foros inicia sesión o crea una cuenta.