Znajdź sobie towarzysza :)

• Znajdź sobie towarzysza :)

Myślę, że jednak jest trochę osób, które chciałyby a nie mają z kim jechać, także wątek się przyda ;) Piszcie kto skąd i takie tam ;D

• BIAŁYSTOK!

Nie jestem jeszcze pewna na 100%, ale chęci rosną z każdym dniem. Zastanawiam się tylko, czy jest sens jechać dla samych FF...

• mymble_ escribió...
    • Usuario
    • 3 Mar 2012, 14:37
    dwie skromne osoby... z kielc! poszukują trzeciej do namiotu ;p

• ktoś z lubelskiego się wybiera? najlepiej z okolic lublina? :D

• [Usuario eliminado] escribió...
    • Usuario
    • 8 Mar 2012, 18:09
    Ano ja z Lublina i chociaż jeszcze nie jestem pewna (koszty to koszty) to nastawiam się na wyjazd. :)

• Szukam osób z Opolszczyzny.

• Olsztyn? Ewentualnie Łomża?

• Usuario
    • 10 Mar 2012, 8:06
    coś z okolic podkarpacia/ świętokrzyskiego/ małopolskiego? ;)

• timeditty pisze:
    Ano ja z Lublina i chociaż jeszcze nie jestem pewna (koszty to koszty) to nastawiam się na wyjazd. :)

Też właśnie tak myślę czy jechać czy nie bo koszty duże jednak. W sumie jakby się ekpią jakąś pojechało na paliwo by się zrzuciło to taniej by wyszło xd

• Bydgoszcz

Wybiera się ktoś z Bydgoszczy? :)

• To i ja spytam, czy jedzie ktoś z podkarpacia, okolice rzeszowa?

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    • beoska escribió...
    • Usuario
    • 15 Mar 2012, 22:39

Śląsk

Ktoś ze Śląska na pewno się wybiera - tylko kto? ;) Zawsze to przyjemniej w pociągu przez 10 godzin podróży pogawędzić, niż z zamkniętą japą patrzeć w obrazy za oknem. ;>

• Usuario
    • 16 Mar 2012, 20:25

Re: Bydgoszcz

jarofheroin pisze:
    Wybiera się ktoś z Bydgoszczy? :)

Zapewne ja, tyle że na jeden dzień. ;<

• Ksaaa escribió...
    • Usuario
    • 18 Mar 2012, 18:53

Poznań i okolice!

Różnie to bywa ze znajomymi - na pewno jadę na wszystkie dni i wolę znaleźć jakichś pewnych towarzyszy ;)

• Re: BIAŁYSTOK!

endless_roll pisze:
    Nie jestem jeszcze pewna na 100%, ale chęci rosną z każdym dniem. Zastanawiam się tylko, czy jest sens jechać dla samych FF...

Ja właśnie jadę dla samego FF!!I jestem pewna, że jest warto!!! Raz ich koncert przegapiłam...nie dopuszczę by to się powtórzyło ;))

• wo1t escribió...
    • Usuario
    • 22 Mar 2012, 11:28
    Toruń ! W Czwartek cisnę na Justice :D

• mijama escribió...
    • Usuario
    • 23 Mar 2012, 0:04

wrocław!

ktoś z wrocławia się wybiera? jakieś piwo zawsze spoko ;]

'chciałabym doczekać się takiej chwili, kiedy włączę sobie radio i nie będę miała ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę.'
    • Usuario
    • 25 Mar 2012, 18:00
    toruń/gdańsk, zapewne większą grupą jedziemy, dzień wcześniej. Przygarniamy zbłąkane owieczki ;)

• big-os escribió...
    • Usuario
    • 26 Mar 2012, 20:12
    mijama ktoś z wrocławia się wybiera? jakieś piwo zawsze spoko ;]
    @mijama: ja z kumplem lecimy samolotem o 16:00.
    Wcale nie jest tak drogo, do Gdańska kosztuje taka przyjemność 270 zł w (edit:) obie strony. Za to lot trwa tylko 1,5h :).

Editado por big-os el 27 Mar 2012, 11:50
    • mijama escribió...
    • Usuario
    • 26 Mar 2012, 20:37

wrocław

całkiem spoko opcja, jednak myślałam o tym, żeby znaleźć towarzystwo albo do pociągu (jednak to lepszy klimat) lub bezpośrednio kogoś z wrocławia na festiwalu! :D

'chciałabym doczekać się takiej chwili, kiedy włączę sobie radio i nie będę miała ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę.'
    • redscab escribió...
    • Usuario
    • 26 Mar 2012, 20:56
    ja będę jechał z Wrocławia pociągiem

• big-os escribió...
    • Usuario
    • 27 Mar 2012, 11:48
    Eee, coś mi się pomyliło z ceną, samolot kosztuje 270 zł ale W OBIE strony. To tak for future reference, jakby się ktoś jeszcze nad tym zastanawiał ;).

A w pociągu klimat będzie taki, że się spocice, poocieracie i jakiś najebany troglodyta narzyga wam na trzewiki -- już ja znam te festiwalowe pociagi ;).

• mijama escribió...
    • Usuario
    • 27 Mar 2012, 14:50

wrocław!

dlatego tak lubię jeździć na festiwale, poza tym jak się jedzie dzień wcześniej to nie jest to takie męczące ;D w każdym razie wracając do wątku, jakieś piwo zawsze prolo na festiwalu ;)

• Toruń/ Inowrocław ;)

• Usuario
    • 1 Abr 2012, 9:25

Editado por un antiguo usuario el 4 May 2013, 14:48
Los usuarios anónimos no pueden escribir mensajes. Para participar en los foros inicia sesión o crea una cuenta.